Kikboksą pamėgusi Baiba Skurstene: „Sportuojame vyriškai, be jokio glamūro“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-07 12:58
„Sportuoti yra privaloma. Nesvarbu, patinka-nepatinka, judėti yra tiesiog būtina“, – įsitikinusi atlikėjai Baiba Skurstene- Serdiukė. Drauge su vyru, kikboksininku Mykolu Serdiuku šeštadienio popietę ji apsilankė naujame sporto klube „Brasa CrossFit“, kur išbandė naujas „CrossFit“ treniruotes.

Du kartus per savaitę į sporto klubą žygiuojanti moteris sako be mankštos neįsivaizduojanti savo gyvenimo. Anksčiau ji pati vesdavo aerobikos treniruotes, tačiau užsiėmimus lankiusios merginos laikui bėgant išsilakstė ir Baiba nusprendė – verčiau sportuoti individuliai.

Tuomet ji iš mylimojo, sportininko Mykolo sulaukė pasiūlymo išbandyti kikbokso treniruotes. Pradžioje šią idėją vertinusi skeptiškai, Baiba vis dėlto sutiko išbandyti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Man atrodė, kad tai labai vyriškas sportas. Pirmos kelios treniruotės net labai nepatiko. Pamėgti šį sportą reikėjo laiko“, – juokėsi Baiba.

Dainininkė neslepia, jei ne Mykolas, vargu ar ji būtų pasiryžusi gana ekstremaliam sportui, tačiau maždaug metus tuo užsiimanti moteris šiandien drąsiai gali patvirtinti, kad kikboksas puikiai tinka ir dailiosios lyties atstovėms.

„Nebūtina stoti į dvikovas ir daužyti varžovui veido. Aš treniruojuosi naudodama bokso kriaušę arba tiesiog atlikdama pratimus. Čia treniruojamas visas kūnas, dirba visi raumenys, sportuojant sudeginama labai daug kalorijų, todėl nauda – didžiulė“, – Žmonės.lt sakė ji.

Apie rezultatų siekimą Baiba negalvoja ir sako sportuojanti tik dėl savęs – ugdo ištvermę, fiziškai stiprėja. „Drauge sportuoja ir dar kelios merginos, tačiau dalis po kelių treniruočių išeina ir lieka tik pačios ištvermingiausios. Tai daug sunkiau nei aerobika. Čia sportuojame vyriškai, kaip tikri kovotojai, su vyrišku kvapu, nėra jokio glamūro, jokio žavesio“, – juokėsi Baiba.

Tokį žmonos pasirinkimą palaiko ir Mykolas. Baiba save vadino jo asistente, padeda užsiėmimuose, praveda pamokas naujokams.

Tačiau nors pora intensyviai sportuoja salėje, namuose kriaušių nedaužo. „Kartais juokais kokį judesį vienas kitam parodome, tačiau aš net nesistengiu priešintis nes žinau, kad man liūdnai baigsis, juk jis – profesionalas“, – linksmai kalbėjo Baiba.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naujausi straipsniai