Khloe Kardashian apie atšauktas skyrybas su Lamaru Odomu: „Tai nereiškia, kad mes vėl būsime kartu“

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-28 15:34
Khloe Kardashian (31 m.) žurnalui „People“ davė pirmą interviu apie jos vyro krepšininko Lamaro Odomo (35 m.) kovą už gyvybę, pamažu gerėjančią sveikatą bei sprendimą išsaugoti jų santuoką.

Žmonės.lt primena, kad dukart NBA čempionas Lamaras Odomas į „Love Ranch“ viešnamį atvyko spalio 10 dieną, o po kelių dienų iš jo buvo išgabentas greitosios pagalbos automobiliu, kai prostitutės rado jį perdozavusį narkotikų.

„Žinojau tik tiek, kad privalau nusigauti pas jį, – Khloe Kardashian prisiminė akimirką, kai sužinojo, kas jam nutiko. – Privalėjau nuvykti pas jį ir įsitikinti, kad jam viskas gerai. Negaliu pakęsti to, kad jis pateko į tokią situaciją. Niekam to nelinkėčiau.“​

Taip pat per interviu Khloe Kardashian paaiškino, kad sprendimas nutraukti skyrybų procesą nereiškia, kad jiedu vėl bus kartu – tai labiau kaip oficialumas, kad Khloe galėtų rūpintis Lamaru kol jis pasveiks.

„Yra per daug kitų svarbių reikalų, medicininių reikalų. Mūsų galvose net nėra minties apie mudu kaip porą ar minčių apie santykių atnaujinimą, – paaiškina ji. – Aš visada jį mylėjau ir mylėsiu. Netikiu, kad meilė yra permaininga. Tikiu, kad jeigu myli ką nors, gali jį mylėti ir iš tolo. Tau nebūtina būti su tuo žmogumi tam, kad jį mylėtum.“

Žurnalo „People“ viršelis
Žurnalo „People“ viršelis

Kalbėdama apie Lamaro Odomo sveikatos būklę, Khloe Kardashian nedrąsiai džiaugiasi pagerėjimu, tačiau neslepia, kad laukia dar labai ilgas kelias iki pasveikimo.

Mūsų galvose net nėra minties apie mudu kaip porą ar minčių apie santykių atnaujinimą

„Tai, kad jis pabudo iš komos, visiems neabejotinai buvo palengvėjimas, – sakė Khloe Kardashian. – Kiekviena valanda yra vis kitokia. Kartais būna geriau, kartais blogiau, bet jis pabudęs iš komos. Jis gyvas ir tai viskas, ko aš norėjau – kad jam viskas būtų gerai. Prieš akis jo laukia labai ilgas kelias. Jis tuo keliu turi žengti pats ir, svarbiausia, jis privalo norėti žengti tuo keliu. Ir aš būsiu šalia ir padėsiu jam kiekviename žingsnyje.“​

Žmonės.lt primena, kad ketverius metus trukusi Khloe Kardashian ir Lamaro Odomo santuoka subyrėjo 2013-ųjų pabaigoje, tačiau gana ilgai užtruko, kol abi pusės susitarė dėl skyrybų ir dokumentus abu pasirašė tik šių metų liepą. 

Tačiau tik po Lamaro Odomo nelaimės paaiškėjo, kad teisėjas dar nebuvo padėjęs parašo ant poros skyrybų bylos, tad jiedu iki šiol nebuvo oficialiai išskirti. Praėjus savaitei po Lamaro Odomo nelaimės Khloe Kardashian advokatė kreipėsi į teismą, kad jų skyrybų byla būtų anuliuota, ir teismas šį prašymą patenkino.

Žurnalo „People“ viršelis
Žurnalo „People“ viršelis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai