„Keymono“ lyderė Daiva Starinskaitė susižadėjo: širdį užkariavo australas aktorius Chrisas Leaney

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-08 11:09
Grupės „Keymono“ lyderė Daiva Starinskaitė (29) džiaugiasi sėkme ne tik karjeros srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Jau trejus metus ji puoselėja romantiškus jausmus australų aktoriui Chrisui Leaney. Poros santykiai – tvirti kaip uola, tai įrodo ir Daivos ranką papuošęs sužadėtuvių žiedas.

D.Starinskaitė ir Ch.Leaney susipažino visai atsitiktinai. Pasakodama jųdviejų istoriją Daiva pati stebisi, kokia ji netikėta ir romantiška. Na tikrai primena filmą! 

„Vieną naktį ėjau namo iš susitikimo su drauge. Prie mano namų yra toks džiazo klubas. Išgirdau, kad jame groja kažkokia labai gera grupė. Nusprendžiau užsukti. Buvau visiškai viena, paklausiau tos grupės... Kitame klubo gale pamačiau pažįstamą. Bent man taip tada atrodė. Pamojavau, jis man pamojavo atgal. Priėjau ir žiūriu, kad iš tiesų ten – nepažįstamas... Pasakiau, kad supainiojau jį su kitu žmogumi. Tačiau ėmėme juokauti, kalbėtis... Galiausiai jis paprašė mano telefono numerio“, – bendraudama su Žmonės.lt šypsosi D.Starinskaitė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Vėliau Chrisas Daivai paskambino. „Po kelių savaičių susitikome, nuėjome į pasimatymą. Po to taip išėjo, kad visą laiką likome drauge...“ – sako ji. 

Rugsėjo 19-ąją Chrisas Daivai pasipiršo. „Viskas įvyko man labai netikėtai. Keliavome po Graikijos salą, o jis ėmė ir taip netikėtai ten man pasipiršo. Iki tol draugavome trejus metus“, – prisimena dainininkė. 

Kada vestuvės?

„Neįsivaizduoju. Man rodos, tos sužadėtuvės įvyko ne tam, kad vestuves keltume. Mums tai labiau ženklas, kad štai, „tu esi tas mano išrinktas žmogus“. Nelabai skubame, nelabai kalbamės apie vestuves. Nežinau, kada jos bus. Kada nors imsime planuoti. O gal jos bus visai netikėtos“, – šypsosi.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai