Kendall Jenner ir Gigi Hadid įgyvendino savo svajonę žengti „Victoria's Secret“ podiumu

Kendall Jenner ir Gigi Hadid / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-11 18:43
Geriausios draugės Kendall Jenner (20 m.) ir Gigi Hadid (20 m.), kurios abi šiuo metu yra vienos iš geidžiamiausių manekenių mados pasaulyje, įgyvendino savo svajonę žengti garsiuoju „Victoria's Secret“ podiumu.

Vos pradėjusi modelio karjerą Kendall Jenner neslėpė, kad didžiausia jos svajonė – sudalyvauti „Victoria's Secret“ šou. Pernai ji jau buvo priartėjusi prie savo svajonės, tačiau tąkart šou nepasirodė, mat pasirinko „Chanel“ kolekcijos pristatymą, vykusį tą pačią dieną kitame žemyne.

„Keista tai sakyti, bet labiau nervinuosi dėl to, kad nepargriūčiau, o ne todėl, kad vilkėsiu vien apatinius“, – prieš šou „E! Online“ prisipažino Kendall Jenner, ant podiumo pademonstravusi du seksualius ansamblius.

Didįjį vakarą Kendall Jenner palaikė jos tėvai – mama Kris Jenner ir lytį pasikeitęs tėvas, dabar žinomas Caitlyn Jenner vardu. Jos abi šou stebėjo sėdėdamos pirmoje eilėje, o Kris Jenner draugiją palaikė jos perpus jaunesnis draugas Corey Gamble'as.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Garsiosios Kendall Jenner seserys Kim, Kourtney ir Khloe Kardashian bei Kylie Jenner „Victoria's Secret“ šou jos prašymu nedalyvavo – mergina neslėpė, kad tai būtų sukėlę jai tik dar daugiau įtampos.

„Nenorėjau patirti spaudimo. Visi manęs klausė, ar galės dalyvauti, o aš atsakiau: „Žinote ką, galbūt bus kitas kartas. Galbūt tada.“ Pasakiau, kad mamos ir tėčio užteks. Nes dabar aš labai nervinuosi, atrodo tuoj prisišlapinsiu į kelnes“, – sakė Kendall Jenner.

Po renginio euforijos apimta manekenė savo „Twitter“ paskyroje pasidžiaugė: „Šįvakar išsipildė svajonės“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį svajonė išsipildė ir kitai garsiai manekenei – geriausiai Kendall Jenner draugei Gigi Hadid.

Mergina džiaugėsi ne vien dėl to, kad pirmą kartą žengė išsvajotuoju podiumu, bet kad tai ji galėjo padaryti kartu su geriausia drauge.

„Nėra nieko kito, su kuo būčiau labiau norėjusi patirti pirmą VS kartą. Šis šou nuoširdžiai yra svajonių išsipildymas. Negaliu pakankamai atsisdėkoti už tai“, – socialiniame tinkle „Instagram“ po šou rašė Gigi Hadid.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gražuolę šviesiaplaukę jai svarbų vakarą taip pat palaikė šeima – mama Yolanda Foster ir brolis Anwaras Hadidas bei tėtis Mohamedas Hadidas su drauge Shiva Safai.

Prieš šou kalbinta Yolanda Foster atskleidė, kad jos dukrai patekti į „Victoria's Secret“ šou pavyko tik iš trečio karto.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Ji labai sunkiai dėl to dirbo, jai tai nenukrito iš dangaus, – sakė Gigi Hadid. – Jai du kartus nepasisekė, tai buvo trečias jos bandymas ir ji gavo vietą, kurios trokšta milijonai gražių moterų, vertų to lygiai taip pat kaip ir ji. Bet tai dalis žaidimo.“

Ant  „Victoria's Secret“ podiumo šiemet buvo iš viso 11 naujokių, kurios šiame šou dalyvavo pirmą kartą. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai