Kaune susituokė krepšininkas Adas Juškevičius ir Simona Kniazevaitė

Adas Juškevičius ir Simona Kniazevaitė / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-20 15:38
Šeštadienio popietę Kauno Šv. Jurgio bažnyčioje susituokė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Adas Juškevičius (26) ir jo sužadėtinė, odontologė Simona Kniazevaitė, praneša Žmonės.lt. „Esame laimingi! Simona – mano pirmoji ir vienintelė meilė“, – laikydamas žmonos ranką po vestuvių sakė A.Juškevičius.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vestuvėms bažnyčia buvo dailiai išpuošta – vasaros dvelksmą čia sukūrė baltų bijūnų ir kardelių papuošimai, baltos žvakės. S.Kniazevaitės vestuvinė puokštė taip pat buvo sukurta panaudojant vienus gražiausių vasaros žiedų – baltus ir vyšninės spalvos bijūnus.

Jaunikis pasirinko būtent šios spalvos klasikinį kostiumą, o jaunoji vilkėjo dailininkės-dizainerės Airidos Skrickienės suknele. „Pas kūrėją atėjau su viena vizija, o išėjau su kita. Esu labai patenkinta“, – sakė nuotaka.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Į bažnyčią, skambant Juozo Kuraičio saksofono melodijai, pirmasis įžengė A.Juškevičius. Nuotaką prie altoriaus atvedė jos tėtis Sergėjus. Atidavęs dukterį į patikimas rankas, jis ceremoniją stebėjo stovėdamas greta savo žmonos Rūtos bei Ado tėvų – Ričardo ir Birutės.

Be J. Kuraičio, giesmėmis ir gitaros muzika susirinkusius džiugino dainininkė Karolina Sutkutė ir muzikantas Tomas Jakutis.

Klasikinius aukso žiedus su viduje įspaustais inicialais jauniesiems pagamino juvelyras.

Beveik šimtas svečių bažnyčios, esančios visai greta Kauno pilies, prieigose ėmė būriuotis likus pusvalandžiui iki ceremonijos.

Tarp jų buvo ne vienas Lietuvos krepšininkas – Martynas Pocius su žmona Viktorija, praėjusią vasarą vedęs krepšininkas Vytenis Lipkevičius su pirmagimio besilaukiančia žmona Dovile, Žygimantas Janavičius.

Po ceremonijos jaunavedžiai pirmuosius bučinius ir apkabinimus mielai priėmė vidiniame bažnyčios kiemelyje: čia visi trumpam stabtelėjo pasveikinti laimingos poros, vaišinosi šampanu, trešnėmis, pyragaičiais ir užkandžiais. Vėliau linksmybės persikėlė į poilsio ir pramogų kompleksą Anupriškėse, Trakų rajone.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Laiko patikrinta meilė

Šeimą sukūrusi pora susipažino prieš dešimt metų, o Simona jau buvo pastebėjusi Adą anksčiau.

„Kažkiek žinojau jį iš matymo, nes abu esame iš Kauno rajono, mokėmės skirtingose mokyklose. Kadangi abu nuo vaikystės žaidėme krepšinį, dažnai susitikdavome mokyklų turnyruose. Atsimenu jį iš ten“, – Žmonės.lt yra pasakojusi S.Kniazevaitė, kuriai krepšinis – aistra nuo mažumės. 

Nors abu dievina krepšinį, judviejų draugystė užsimezgė ne krepšinio aikštelėje, o internete: Simona parašė Adui žinutę, šis sureagavo ir netrukus jiedu ėmė susitikinėti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Visada kartu

Žmonės.lt primena, kad praėjusiais metais Adas pirmąkart sulaukė kvietimo žaisti Lietuvos rinktinėje ir kautis Pasaulio krepšinio čempionate.

Nors į rinktinę jis pateko per plauką – pakeitė traumą gavusį Mantą Kalnietį – pasirodė gerai ir sulaukė didžiulio palaikymo.

Labiausiai jį, žinoma, palaikė ir drąsino tuomet dar sužadėtine buvusi Simona – ji šalia mylimojo visąlaik buvo skirtinguose Ispanijos miestuose.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šį savaitgalis įsimintinas ne tik Adui ir Simonai, bet ir kitoms poroms, prisiekusioms amžiną meilę vienas kitam.

TAIP PAT SKAITYKITE: Buvusi TV laidų vedėja Jovita Valeikaitė ištekėjo už italo Francesco La Ferreros

„24 valandų“ reporteris Žilvinas Žitkus vedė savo išrinktąją Ramunę Juodelytę

Kaune ištekėjo dizainerė Olesia Les: vestuvėms puošė ir save, ir artimuosius

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai