Kaune susituokė dainininkė Ieva Zasimauskaitė ir krepšinio treneris Marius Kiltinavičius

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-06-05 15:07
Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje penktadienio popietę susituokė dainininkė Ieva Zasimauskaitė (21) ir krepšinio treneris, buvęs vaikinų grupės N.E.O narys Marius Kiltinavičius (33). Iki vestuvių pora draugavo penkerius metus, todėl nekantraudami laukė dienos, kuomet vienas kitam prisieks amžiną meilę.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nuotaką prie altoriaus atlydėjo tėvas – čia jos jau laukė būsimas vyras, kuris, pamatęs I.Zasimauskaitę, neslėpė susižavėjimo.

Ceremonijos metu jaunavedžius apėmė jaudulys ir emocijos – klausant kunigo pamokslo abiejų akyse kaupėsi džiaugsmo ašaros.

Po vestuvių Ieva pasirinko vyro pavardę ir tapo Kiltinavičiene.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Svarbiausiai gyvenimo dienai dainininkė pasirinko elegantišką „Inži“ mados namų suknelę su ilgu nuometu, rankose laikė rausvos spalvos rožių puokštę.

Ieva patikino, kad nuotakos kančių, kuomet suknelės paieškos užtrunka net keletą mėnesių, jai neteko patirti.

„Labai džiaugiuosi dėl savo suknelės – man ji išties patinka! Išsirinkau gana lengvai – tai buvo trečioji suknelė, kurią pasimatavusi pajutau, kad štai ji – manoji! Man labai patinka „Inži“ mados namų suknelės – jos kažkiek princesiškos, nerūpestingos, bet kartu ir moteriškos“, – šypteli Žmonės.lt kalbinta I.Zasimauskaitė.

Dainininkė likus vos dviem dienoms iki vestuvių sulaukė draugių staigmenos: dėžės, kurioje buvo suknelė su žinute, liepiančia ją apsivilkti ir tam tikru laiku atvykti į nurodytą vietą – būtent taip prasidėjo Ievos mergvakaris, trukęs visą dieną ir džiuginęs nesibaigiančiais bičiulių siurprizais.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Antrosios vestuvės – pagal vedų tradicijas

I.Zasimauskaitė ir M.Kiltinavičius parėjusių metų pabaigoje leidosi į kelionę po Indiją, po kurios tik dar labiau sustiprėjo judviejų noras kuo greičiau sukurti šeimą. Pastaruosius metus pora aktyviai domėjosi vedų filosofija, iš esmės pakeitė savo gyvenimo būdą: abu yra vegetarai, kategoriškai pasisako prieš bet kokius svaigalus – alkoholį, cigaretes.

„Kitąmet planuojame iškelti vestuves pagal vedų tradicijas, o dabar sutarėme, kad norime tradiciškų vestuvių bažnyčioje. Santuoka juk ir yra sąjunga prieš Dievą – abu to norėjome, todėl abejonių dėl bažnyčios nekilo“, – patikino Ieva.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Po santuokos jaunavedžiai medaus mėnesio leistis neplanuoja: „Deja, medaus mėnesio po vestuvių nevyksime – man jau suplanuoti koncertai, mat vasarą pats darbymetis. Mariui jau taip pat suplanuoti darbai su krepšiniu, taigi mūsų vasara jau visa rezervuota darbams. Net nežinau, kaip čia taip pavyko vestuves greitai susiorganizuoti (juokiasi). Kad nebus povestuvinės kelionės nenusimename – ją galbūt pasiplanuosime kitai vasarai, mat nuo mažens svajoju nuskristi į Ameriką.“

Ar būnant 21-erių ne per anksti tuoktis? Juk šiuolaikinis jaunimas prie altoriaus žengti šiais laikais nebeskuba...

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Kai pagalvoji, tai 21-eri yra išties nedaug, tačiau juk visi suauga skirtingai. Kartais 40-mečiai elgiasi kaip paaugliai! (juokiasi) Mano atveju viskas labai paprasta – radau vyrą, su kuriuo jaučiuosi saugi, su kuriuo galiu būti savimi, su kuriuo augu kaip asmenybė, todėl visiškai jokių abejonių nėra! Kam gyventi „susimetus“, jeigu per tuos penkerius metus buvo pakankamai laiko, kad įsitikintume, jog tikrai norime būti kartu?“ – šypteli laiminga nuotaka.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai