Kaune ištekėjo dizainerė Olesia Les: vestuvėms puošė ir save, ir artimuosius

Olesia Les ir Gediminas Daškevičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-19 13:21
Dizainerė Olesia Les (27) penktadienį Kaune, Šv. Antano bažnyčioje meilę ir ištikimybę prisiekė išrinktajam Gediminui Daškevičiui (23). Pora sakė svajojusi apie kuklias, neperkrautas vestuves artimųjų ir draugų būryje. Būtent tokias jaunavedžiai patys sau ir surengė.

Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje esančioje netoli Kauno Botanikos sodo, įsimylėjėlių pora ir svečiai atėjo prieš vidurdienį. Prie altoriaus abu jaunuosius palydėjo ir santuoką laimino vikaras Žilvinas Zinkevičius. 

Tariant meilės ir ištikimybės priesaiką Olesia stengėsi sulaikyti ašaras.

Pasikeitę žiedais sutuoktiniai duotus įžadus sutvirtino bučiniu bei apsikabinimu. Nepaleisti vienas kito iš glėbio jaunavedžiai stengėsi ir vėliau. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Civilinės santuokos jie nusprendė neregistruoti. 

Iš bažnyčios išeinančią Olesią ir Gediminą pasitiko mėlynos ir baltos spalvos juostelėmis mojuojantys draugai. Nei ryžių mėtymo, nei balandžių ar konfeti jaunieji nepageidavo. 

„Prie kiekvienos vestuvių organizavimo smulkmenos prisilietėme patys. Būtent tokios šventės ir norėjome“, – tvirtino dizainerė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pora susipažino prieš ketverius metus rudenį studijuodami Kauno technologijos universitete. Olesia Les dirbo aukštosios mokyklos televizijoje „Kobra TV“. Ten pat įsidarbino ir Gediminas. „Radome bendrų pomėgių ir interesų. Mus suvedė televizija“, – su šypsena sakė Olesia. 

Ukrainietiško kraujo turinti dizainerė (ukrainietis jos tėtis) per vestuvių ceremoniją pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Olesia Les-Daškevičiene.

Olesia svarbiąją gyvenimo dieną vilkėjo pačios modeliuotą suknelę, kurią pasiuvo bičiulė Dovilė Mačiulienė. Pieno spalvos drabužis – iš dviejų dalių. Apatinė kurta iš sunkaus atlaso, o viršutinė – iš tiulio. Olesia Les pasakojo norėjusi, kad aprangoje nebūtų šalutinių detalių – vien tiesios, aiškios, švarios linijos. Savo vestuvių suknelę ji pavadino šaltai minimalistine. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Mama laikosi papročių ir sakė, kad per vestuves nuotaka neturėtų užsidėti savo siūto drabužio. Močiutė patarė puotoje vengti raudonos spalvos, o puokštę kurti be rožių. Paklausiau jų dėl visa ko“, – su šypsena sakė laiminga jaunamartė. 

Gediminas santuokos dieną vilkėjo juodą kostiumą ir žmonos pasiūtą liemenę. Iškilmėms skirtas sukneles Olesia Les kūrė ir seseriai, jos dukrytei, Gedimino mamai, tetai, močiutei, pusseserei. 

Vestuvėse dalyvavusios jaunųjų draugės vilkėjo mėlynos spalvos drabužius. Tokius pat akcentus aprangoje turėjo ir vaikinai. „Tai gaivi, aiški spalva“, – sakė nuotaka. 

Puokštę iš frezijų sukūrė pati Olesia. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Klasikinius, kiek kvadratinės formos auksinius žiedus Olesiai ir Gediminui nukaldino jų draugas juvelyras Karolis Gustas. „Norėjome, kad bėgant metams jų dizainas išliktų aktualus“, – sakė nuotaka. 

Po ceremonijos bažnyčioje pora su artimaisiais pietavo restorane. Vakare Olesia ir Gediminas draugų laukia sodyboje. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai