Kate Hudson atskleidė, dėl ko nutraukė sužadėtuves su grupės „Muse“ lyderiu Mattu Bellamy

Kate Hudson ir Matthew Bellamy / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-15 10:01
Aktorė Kate Hudson (36 m.) interviu žurnalui „Allure“ paatviravo apie prieš metus įvykusias skyrybas su roko grupės „Muse“ lyderiu Matthew Bellamy (37 m.).

Kai pernai gruodį Kate Hudson ir Matthew Bellamy pranešė nutraukę sužadėtuves, poros gerbėjai tik gūžčiojo pečiais – kas nutiko, kad vietoje lauktų vedybų jiedu pasirinko gyventi skirtingus gyvenimus?

Ilgai apie skyrybas tylėjusi Kate Hudson duodama interviu žurnalui „Allure“, kurio lapkričio numerio viršelį ji papuošė, atvėrė savo širdį.

„Santykių pabaiga būna skausminga, ir tu gali pasirinkti nešiotis tą skausmą su savimi, arba gali pasirinkti į tai pažiūrėti kitaip, – samprotavo Kate Hudson. – Jeigu Matto ir mano santykiai būtų buvę puikūs, mes vis dar būtume kartu. Bet mes pasirinkome būti atskirai, nes mūsų įsivaizdavimas, kaip norėtume gyventi savo gyvenimus, skyrėsi.“

„Allure“ viršelis/Tom Munro nuotr.
„Allure“ viršelis/Tom Munro nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Kate Hudson ir Matthew Bellamy susižadėjo 2011-aisiais, kai aktorė jau laukėsi jųdviejų sūnaus Binghamo (4 m.).

Iš santuokos su muzikantu Chrisu Robinsonu aktorė taip pat augina 11-os metų sūnų Ryderį.

Matthew Bellamy nuo šių metų pradžios draugauja su modeliu Elle Evans, o Kate Hudson, kalbama, susitikinėja su 13 metų už save jaunesniu dainininku Nicku Jonu.

„Allure“ viršelis/Tom Munro nuotr.
„Allure“ viršelis/Tom Munro nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai