Katažina Zvonkuvienė pirmą kartą vieši Berlyne: kompaniją palaiko ne vyras, o Šarūnas Kirdeikis

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 16:13
Katažina Zvonkuvienė, radusi akimirką įtemptoje darbų karuselėje, ištrūko į Berlyną. Dainininkė Vokietijos sostinėje vieši pirmą kartą. Katažina į kelionę šįkart leidosi be vyro Deivydo Zvonkaus.

K.Zvonkuvienė atvyko pas Šarūną Kirdeikį, su kuriuo kartu dainuoja „Žvaigždžių duetuose“. Choreografas Berlyne pastaruoju metu praleidžia vis daugiau laiko, tad gali būti puikus gidas atvykusiems svečiams. 

K.Zvonkuvienė Žmonės.lt pasakojo, kad laiko iki naujos laidos filmavimo lieka vis mažiau, tad reikia intensyviai ruoštis jųdviejų pasirodymui.

„Kadangi Šarūnas yra išvykęs, o laiko repeticijoms nėra daug, nusprendžiau, kad pakeisiu aplinką, susipažinsiu su nauju miestu ir tuo pačiu pasiruošime duetams. Nesvarbu, kokiame esame pasaulio krašte, ieškome bendro rezultato“, – Žmonės.lt kalbėjo K.Zvonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkė labai džiaugiasi šia kelione. Katažiną pakerėjo ne tik Berlyno grožis, bet ir čia gyvenantys žmonės – visi draugiški ir paslaugūs.

„Man labai patinka šis miestas. Galbūt aš esu atviras žmogus, todėl mane šiltai visi priima, kad ir kur nuvažiuočiau. Žmonės atsipalaidavę, šaunūs. Šis miestas – nuostabus. Nors dar labai trumpai buvau, galiu drąsiai sakyti, čia šaunu“, – Žmonės.lt sakė K.Zvonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kitoks Katažinos Zvonkuvienės įvaizdis – suplėšyta suknelė ir baltai grimuotas veidas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai