Katažina, Natalija Bunkė, Neringa ir Liepa pokštauja: tokių jų dar nematėte

Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Katažina Zvonkuvienė ir Neringa Šiaudikytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-23 10:05
Lietuvos popscenos deivės nebijo gerbėjams pasirodyti negražios. Štai keletas dainininkių, vertinamų ne tik už balsus, bet ir puikią išvaizdą, socialiniuose tinkluose pasidalijo specialiomis programomis patobulintais vaizdo įrašais, kuriuose jos – anaiptol ne gražuolės. Katažina Zvonkuvienė, Liepa Mondeikaitė ir Natalija Bunkė pasirodė storos, o Neringa Šiaudikytė – išsprogusiomis akimis.

Lietuvos popscenos deivės savo mobiliuosiuose telefonuose surado linksmų programėlių, pavyzdžiui, „Fatify“, „Crazy heliumbooth face“, kurias pasitelkusios ėmė filmuoti save ir linksminti gerbėjus. 

Viena pirmųjų taip nusifilmavo K.Zvonkuvienė. „Va, pradėjau valgyti kiek noriu“, – juokavo atlikėja, o pasidalijusi vaizdo įrašu greta jo parašė: „Kol vyras nemato“. Įsivėlusi į diskusiją komentaruose dainininkė toliau juokavo: „Soti ir laiminga!“

Katažina Zvonkuvienė
Katažina Zvonkuvienė

Taip pat nusifilmavo ir dainininkė Liepa Mondeikaitė – ji irgi gerbėjams pasirodė stora, bet iki ausų besišypsanti. 

„Evaldas sakė, kad mane mylės ir tokią“, – juokėsi L.Mondeikaitė pridurdama, kaip jai pasisekė – susirado gerą vyrą.

Katažina Zvonkuvienė
Katažina Zvonkuvienė

Papokštauti ryžosi ir grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė. Programėlės dėka jos akys vaizdo siužete atrodo tarsi išsprogusios, o pati dainininkė juokėsi, kad „atrodo nustebusi“. 

 

As nenustebus!!!!!

A video posted by Neringa Siaudikyte (@neringasiaudikyteofficial) on

 

„Na ką, panos, sorry, permušu viską!!! Lyderė yra lyderė!!!“ – juokėsi Natalija Bunkė, kuri, išbandžiusi programėlę, nusprendė, kad jos vaizdo įrašui lygių tiesiog nėra. Ir iš tiesų, atlikėją pranokti sunku: siužete, kuriame įsiamžino dainuodama savo pačios kūrinio „Širdis ant balto sniego“ dalį, ji ir stora, ir su mėlynes paakiuose primenančiu nubėgusiu makiažu. 

Na ka panos soryyyy permušu viska!!! lyderė yra lyderė!!!!

Posted by Natalija Bunkė on Wednesday, April 22, 2015
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai