Katafalkas prie ligoninės pakurstė spėliones: ar Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown mirė?

Bobbi Kristina Brown / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-16 16:34
Prie slaugos ligoninės Atlantoje, kurioje prieš tris savaites paguldyta Bobbi Kristina Brown, pastebėtas katafalkas užminė mįslę: ar dainininkės Whitney Houston dukra mirė?

Imtasi visų saugumo priemonių, kad niekas nė akies krašteliu nepamatytų, kas įkeliamas į katafalką – jis privažiavo prie laikinai pastatytos palapinės, kuri viską paslėpė. 

Nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Tą pačią dieną į slaugos ligoninę suvažiavo Bobbi Kristinos Brown šeima: merginos teta ir jos globėja Pat Houston, jos dėdė Tommy Brownas bei kiti artimieji. Į ligoninę taip pat atvyko buvęs Whitney Houston asmens sargybinis Ray Watsonas – jis atrodė akivaizdžiai paniuręs ir pusę valandos susimąstęs vienas pats sėdėjo savo automobilyje, iki kol išlipo ir nuėjo į ligoninę.

„Fox News“ šaltinių teigimu, Bobbi Kristinos Brown šeima norėjo užsitikrinti, kad paparacai nenufotografuotų, kaip jos kūnas išnešamas iš ligoninės.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Tačiau „RadarOnline“ žiniomis, Bobbi Kristina Brown tebėra gyva ir apskritai tą dieną slaugos ligoninėje jokių mirčių neužfiksuota.

Bobbi Kristina Brown į slaugos ligoninę buvo paguldyta birželio mėnesį tam, kad ten „natūraliai numirtų“. Merginos artimieji tada neslėpė, kad jos būklė – labai bloga, medikai nesuteikia jokių vilčių ir belieka tik laukti.

„Iš jos liko tik kaulai ir oda. Jai krenta svoris, slenka plaukai. Medikai rūpinasi ja, tačiau raumenys baigia suglebti, baiminamės, kad kai kurie organai gali nustoti funkcionuoti“, – birželį žurnalui „People“ sakė vienas šaltinis iš Bobbi Kristinos Brown šeimos.

Nei Bobbi Kristinos Brown šeima, nei „Peachtree Christian“ slaugos ligoninė kol kas oficialiai nekomentavo šios įtarimų sukėlusios situacijos, tad vis dar neaišku, ar Whitney Houston dukra mirė ar tebėra gyva.

Žmonės.lt primena, kad leisgyvė Bobbi Kristina Brown prieš beveik pusę metų, sausio 31 dieną, buvo rasta savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį. Mergina vonioje rasta likus vos porai savaičių iki trečiųjų jos motinos dainininkės Whitney Houston mirties metinių: 2012-ųjų vasario 11-ąją ji rasta negyva vonioje, jos veidas buvo paniręs po vandeniu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai