Kartu su atžalomis meduolius marginusios garsenybės prisidėjo prie paramos vaikams

Spalvoto meduolio renginys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-16 12:09
Pirmadienio rytą gerai pažįstami televizijos veidai kartu su savo atžalomis rinkosi kulinarijos studijoje „Čiop čiop“, kur buvo paskelbtas jau 6-osios Spalvoto meduolio dienos startas.

Šeštadienį visoje Lietuvoje vyksiančios šventės dalyviai kviečiami nemokamai marginti meduolius, praleisti šiek tiek laiko kartu ir pagal galimybes prisidėti prie nepaprastai gražaus tikslo. Šventės metu surinktos lėšos bus naudojamos globotinų vaikų iš rajonų kelionėms į Vilnių organizuoti.

Meduolius su sūnumi margino LNK laidų vedėjai: dainininkas Deivis Norvilas, dukreles spalvinti mokė Paulius ir Indrė Skučai, Karolina Liukaitytė.  Renginyje taip pat dalyvavo Rolandas Mackevičius, Beata Nicholson, Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir kiti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Globotiniai vaikai turi ribotas galimybes keliauti net ir Lietuvos ribose. Siekiame jiems padovanoti galimybę apsilankyti sostinėje ir patirti tuos mažus didelius džiaugsmus, kurie mums, galbūt, atrodo kasdieniai ir net nepastebimi, o šiems vaikams – ilgam įsimenanti šventė“, – pasakojo Spalvoto meduolio dienos sumanytoja Violeta Masteikienė.

Pernai surinktų lėšų ir rėmėjų pagalba į Vilnių pavyko pasikviesti 112 vaikų iš 9 rajoninių vaikų globos namų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Jie džiaugėsi viskuo! Mažiesiems vyrams didžiulį įspūdį paliko technikos stebuklas – eskalatorius, juo iki tol buvo važiavę tik keli vaikai. O kai pamatė picerijoje jiems padengtą stalą, vaikai prie jo nesėdo, nes negalėjo patikėt, kad čia paruošta jiems“, – vaikų įspūdžiais dalinosi V.Masteikienė.

Kad tokios ir panašios svajonės būtų išpildytos, žymūs žmonės margino meduolius ir rašė palinkėjimus tiems vaikams, kurie ateinantį šeštadienį šeimininkaus Spalvoto meduolio dienos kepyklėlėse, kad po darbų jie gautų ypatingų, šiltais linkėjimais ir nuoširdžiais žodžiais papuoštų dovanų.

Lapkričio 21 d., šeštadienį, Spalvoto meduolio diena vyks 30-yje kepyklėlių, 13-oje Lietuvos miestų (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Telšiuose, Šilutėje, Šilalėje, Marijampolėje, Druskininkuose, Kėdainiuose, Biržuose, Ukmergėje).

Tikslų kepyklėlių sarašą galima rasti „Facebook“ paskyroje „Spalvoto meduolio diena“. Šventėje dalyvauti ir marginti meduolius kviečiami visi norintys.

 

Žmonės.lt

Temos:

LNK Aktualu

Naujausi straipsniai