Karštoji Holivudo porelė Sofia Vergara ir Joe Manganiello vestuves iškels lapkritį

Sofia Vergara ir Joe Manganiello / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-24 10:23
Kolumbijoje gimusi aktorė Sofia Vergara ir jos vaikinas Joe Manganiello išsirinko vestuvių datą – pora susituoks šių metų lapkritį.

Pernai gruodį po trumpo romano susižadėjusi pora atsisakė dalytis su žiniasklaida savo vestuvių planais, tik pripažino, kad jos bus didelės.

Kaip skelbia žurnalas „Us Weekly“, aktorių vestuvės vyks Floridoje esančio Palm Bičo Breikerso viešbutyje lapkričio 22-ąją, per Padėkos dienos šventes. Šis prie pat vandenyno įsikūręs viešbutis turi pokylių salę, kurioje telpa net 800 žmonių.

Vienas šaltinis leidiniui sakė: „Jie nori švęsti kartu su visais artimaisiais ir draugais. Tai bus pačios linksmiausios vestuvės!“

Praėjusį mėnesį Sofia Vergara turėjo progą dalyvauti savotiškoje santuokos ceremonijos repeticijoje, kai buvo pakviesta pamerge į savo draugės vestuves.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

43 metų „Modernios šeimos“ („Modern Family“) žvaigždė – geriausiai apmokama Amerikos televizijos aktorėapie romaną su Joe Manganiello prabilo pernai liepą, vos kelios savaitės po to, kai gegužės pabaigoje išsiskyrė su buvusiu sužadėtiniu Nicku Loebu.

Joe Manganiello dar prieš jų romaną yra minėjęs, kad Sofia Vergara yra jo svajonių moteris.

Žurnalui „People“ jis sakė: „Ji turi užpakalį, ji turi linkius, jos nuostabus veidas, nuostabūs plaukai, tiesiog puiki. Ir ji barasi!“

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Sofia Vergara anksčiau buvo ištekėjusi už savo mokyklos laikų draugo Joe Gonzalezo, kuris yra jos 22 metų sūnaus Manolo tėvas, tačiau jų santuoka truko neilgai.

„Magiškojo Maiko“ („Magic Mike“) žvaigždei 38 metų Joe Manganiello tai bus pirmoji santuoka.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai