Karolina Liukaitytė: „Tik gimus Lukrecijai supratau, kad mano mama daugeliu atvejų buvo teisi“

Karolina Liukaitytė su mama / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 14:31
Žvelgiant į kartu pozuojančias Karoliną Liukaitytę ir jos mamą Raimondą galima pagalvoti, kad stovi dvi draugės. Abi gražios, abi plačiai šypsosi...

Viešumoje ne dažnai pasirodanti „orų mergaitė“ K.Liukaitytė Žmonės.lt tikino neturinti laiko vaikštinėti po vakarėlius. Šį kartą taip sutapo, kad žinoma moteris rado laisvą akimirką. 

O kadangi į naujos drabužių parduotuvės atidarymą viena neisi, tai už parankės pačiupo mamą – veikli moteris savo darbotvarkėje rado laiko ir pramogai. „Mano mama – užimtas žmogus. Ji dirba dvejuose darbuose, turi daug veiklos“, – Žmonės.lt sakė K.Liukaitytė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Karolina neslepia – pastaruoju metu su mama dažniausiai susitinka tada, kai kreipiasi pagalbos prižiūrint pačios pirmagimę Lukreciją. „Kartais mama prižiūri mano dukrą. Galime džiaugtis, kad turime geranorišką močiutę – ji man leidžia kartais „atitrūkti“, – šypsosi Karolina. 

Ponia Raimonda paskui Karoliną su pamokslais nevaikšto: „Mano mama nėra iš tų močiučių, kurios ateitų ir pirštais rodytų mano auklėjimo klaidas. Ji leidžia man pačiai spręsti, kas mano vaikui geriausia. Juokinga... Bet kartais svetimi žmonės leidžia sau pamokyt, kaip auginti vaiką, o ne mano šeima.“

Dabar, kai pati augina dukrą, K.Liukaitytė ėmė daug geriau suprasti savo mamą. „Suprantu, kodėl mama taip jaudindavosi, kai kur nors mus su seserimi išleisdavo. Man dabar baisu vien pagalvoti, kad mano Lukrecija užaugs ir išeis viena su savo reikalais...“, – šypsosi Karolina. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

O kalbėdama apie savo mamą K.Liukaitytė negaili gražių žodžių. „Mano mama visada buvo labai atsakinga. Iš esmės, ji viena mane ir sesę užaugino. Todėl pagalvojusi apie mamą visų pirma prisimenu rūpestį. Ji paruošdavo vakarienę ir laukdavo mūsų grįžtančių, laukdavo tada, kai išeidavome pranešdavusios, kad negrįšime iki vėlumos“, – pasakoja. 

Ar klauso ji mamos patarimų šiandien? „Kai reikėjo, tai neklausiau. O dabar stengiuosi klausyti. Tik gimus Lukrecijai supratau, kad mama daugeliu atvejų buvo teisi. Su amžiumi mažėja kategoriškumas“, – tikina Karolina. 

Motinos dienos proga K.Liukaitytė mamai numatė net kelias staigmenas, tik jų neišduoda: „Tikiuosi, kad kartu su mama patirsime gerų įspūdžių – ar į teatrą nueisime, ar dar kur nors. Man tokie dalykai atrodo svarbesni nei kokios materialios dovanos. Kadangi dabar ir pati esu mama, laiko mums pabūti dviese nebelieka daug.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai