Karinę uniformą nusimetusi Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė tapo kvepalų modeliu

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Reklaminis plakatas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-05 11:39
Italų stiliaus ikona, dizaineris Giorgio Armani yra pasakęs, kad kvepalai – pirmas dalykas, kurį galima pajausti sutikus kitą žmogų ir paskutinis – jį palydint. Pasirinkti kvepalai gali labai daug pasakyti apie asmenybę: apie jos charakterį, gyvenimo būdą, net pomėgius.

Tuo įsitikinusi ir tituluota gražuolė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė. „Kvepalus ypatingai mėgstu. Jei kas lieptų pasirinkti kelias svarbiausias kosmetikos priemones, jie neabejotinai užimtų pirmąją vietą“, – tikina ji.

Mergina juokiasi – ji save laiko viena iš tų, kurios iš nepasikvėpinusios negali išeiti iš namų, todėl jos rankinėje visuomet galima rasti mėgstamo aromato buteliuką.

Vos prieš kelias dienas Rūta sulaukė pasiūlymo įsiamžinti naujame projekte. Ji tapo italų kvepalų firmos „Nobile 1942“ modeliu ir įsiamžino parfumerijos namų „Scent Bar“ organizuotoje fotosesijoje. „Šie kvepalai yra šeimos verslas, visi jie gaminami namuose, o ne fabrikuose, viskas yra daroma rankomis. Tai ant Ligurijos jūros kranto nuo 1942-ųjų gyvuojanti firma Italijoje“, – Žmonės.lt pasakoja Rūta.

Modeliui teko įkūnyti kelis skirtingus įvaizdžius, kuriuos sukūrė stilistė Ernesta Jorudė. Tiesa, šiame projekte dirbusi kūrybinė komanda nusprendė, kad reiktų išbandyti ne tik skirtingus drabužius. Tam, kad Rūtai pavyktų geriau perteikti konkretaus aromato kuriamą nuotaiką, jai teko panirti į didžiulį kvepalų debesį.

Reklaminis plakatas
Reklaminis plakatas

„Buvau nuo galvos iki kojų išpurkšta tam tikru aromatu. Labiausiai man patiko ambros kvapas. Jis ir vasariškas, ir gaivus, tačiau tuo pačiu – ryškus, įsimintinas, įdomus. Galbūt todėl ir pats įvaizdis man buvo priimtiniausias“, – mintimis dalijasi mergina. Reklamuodama šį kvapą ji vilkėjo gundtį atvirą raudoną kostiumą.

Gražuolė pati labiausiai sako mėgstanti kvapus, į kurių sudėtį įeina jazmino aromatas. „Matyt, tai mano augalas ir mano kvapas. Nors dieną mėgstu gaivius, vakare – sodresnius kvapus“, – sako Rūta.

Rūtai panašios fotosesijos – jau ne naujiena. Visai neseniai ji buvo tapusi Radvilės Labutytės kurtų glaustinukių „Provocateur“ modeliu.

Pastaruoju metu Rūta pasirodė visiškai kitame amplua. Ji prisijugė prie LRT televizijos projekto ir ryžosi išbandyti save specialiuose kariniuose baziniuose mokymuose.

Savaitę praleidusi Rukloje, Rūta neslėpė kūną „papuošusių“ mėlynių, tačiau džiaugėsi ir didžiavosi savo ištverme.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karinės pratybos Rūtos Elžbietos Maruzevičiūtės kūną išmargino mėlynėmis

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai