Karinai Stungytei Vaido koncerte draugiją palaikė mylimasis Aronas Sigurdssonas iš Islandijos

Aronas Sigurdssonas ir Karina Stungytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-29 22:20
Trečiadienį Vilniaus „Vasaros terasoje“ skambėjusiame Vaido Baumilos koncerte netrūko žinomų žmonių. Šįkart jie stovėjo ne scenoje, o publikos gretose – yra atlikėjo gerbėjai. Koncerto nepraleido ir aktorė Karina Stungytė, į renginį atėjusi su mylimuoju Aronu Sigurdssonu iš Islandijos.

Apie Vaido Baumilos koncertą skaitykite čia. Šou metu dainininkas atliko geriausias savo dainas bei užsienio hitus. 

Išgirsti V.Baumilos koncertą panoro ir gausus žinomų žmonių būrys – dainininkės Baiba Skurstene-Serdiukė ir Monika Linkytė, Vaido brolis Donatas Baumila su žmona Daine, violetine spalva barzdą nudažęs choreografas Šarūnas Kirdeikis, atlikėja Justė Starinskaitė ir kiti. 

Kiek atokesniame kampe prisėdo ir gera V.Baumilos bičiulė, aktorė Karina Stungytė. Ištikimą dainininko gerbėją į koncertą atlydėjo jos mylimasis Aronas Sigurdssonas iš Islandijos.

Koncerto metu gerbėjai stengėsi priartėti prie scenos, būti kuo arčiau atlikėjo, nesibodėjo šokti, trypti ir dainuoti kartu. Visgi K.Stungytė su mylimuoju vakarą norėjo praleisti ramiau – prisėdo pačiame terasos gale, atokiau nuo kitų V.Baumilos gerbėjų. Apie santykius neatviraujanti aktorė dėmesio stengėsi išvengti ir šįkart. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai