Karina Krysko-Skambinė Kauno stadione mankštinosi viešoje treniruotėje

Karina Krysko-Skambinė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-15 19:12
Kaune trečiadienio pavakarę pramogų pasaulio atstovai mankštinosi viešoje treniruotėje. Ji skirta balandžio 25 dieną vyksiančiam „Ąžuolyno bėgimui“.

S.Dariaus ir S.Girėno stadione savo mėgstamus pratimus rodė ir gerą nuotaiką kūrė „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, šokėjas Saulius Skambinas, dainininkė Karina Krysko-Skambinė, verslininkas Gediminas Juodeika. Treniruotėje taip pat dalyvavo „Ąžuolyno bėgimo“ organizatorius, S.Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus, o ją vesti padėjo olimpietė Inga Juodeškienė.

„Aš ruošiuosi dalyvauti bėgime. Šiandieninė treniruotė – tarsi apšilimas. Jau prieš kurį laiką nusprendžiau, kad išvaizda ir savijauta yra mano rankose ir aktyviai pradėjau lankytis sporto klube“, – sakė Saulius Skambinas

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Daugiau nei pusmetį jis kasdien mankštinasi po dvi valandas. Treniruotės, lyginant su tomis, kai S.Skambinas aktyviai sukosi profesionalioje šokių aikštelėje, dabar yra perpus trumpesnės. Šokėjas, baigęs karjerą prieš beveik penkerius metus, ilgą laiką ilsėjosi nuo sporto. Tačiau po maždaug metų pertraukos vėl ėmė aktyviau mankštintis, o nuolatos lankytis sporto klube pradėjo pernai. 

S.Skambinas sakė turįs mėgstamą pratimą. Jį išmoko dar ruošdamasis šokių konkursams. Mankštos esmė – atlikti reikiamus liemens sukimo pratimus, trunkančius maždaug pusvalandį. „Pratimas lyg ir paprastas, bet labai efektyvus. Jis gerina ne tik vidinių raumenų būklę, bet ir padeda atsikratyti nugaros skausmų, įtampos“, – tvirtino pašnekovas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aktyviai pastarąjį pusmetį sportuoja ir Karina Krysko-Skambinė. Nuvežusi sūnų Majų į darželį ji stengiasi išsyk užsukti į aerobikos salę. Mėgstamos dainininkės mankštos – pilatesas, joga. 

„Bendros treniruotės yra aktyvios ir tetrunka valandą. Per tą laiką save išsunki lyg citriną!“, – su šypsena pasakojo Karina. Ji sako, kad dėl užimtumo turi per kuo trumpesnį laiką pasiekti kuo geresnį rezultatą. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Karina Krysko-Skambinė, Gediminas Juodeika ir Rūta Mazurevičiūtė

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Kai atšyla orai, bėgioju netoli namų esančiame stadione. Tam, kad galėtum aktyviai leisti laiką, tereikia noro“, – įsitikinusi atlikėja. 

Prieš maždaug septynerius metus net 31 kilogramo svorio atsikratęs G.Juodeika sako, kad pastaraisiais metais svorį kontroliuoja mankštomis ir rinkdamasis sveikesnį maistą. „Sportuoti tikrai svarbu. Kai tik galiu, apsilankau sporto salėje. O vasarą aktyviai laiką leidžiame su sūnumis“, – sakė Gediminas Juodeika.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai