Karališkosios jūrų pajėgos originaliai pasveikino Kembridžo kunigaikščius su šeimos pagausėjimu

Karališkosios jūrų pajėgos originaliai pasveikino Kembridžo kunigaikščius su šeimos pagausėjimu / twitter.com/royalnavy nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-02 15:58
Britanijos karališkųjų jūrų pajėgų nariai šeštadienį originaliai pasveikino princą Williamą ir jo žmoną kunigaikštienę Cathertine su dukrelės gimimu.

„Karalienės fregata“ pramintas karo laivas „HMS Lancaster“ pasiuntė sveikinimą Kensingtono rūmams – princo Williamo oficialiajai rezidencijai, sakoma Karališkųjų jūrų pajėgų „Twitter“ žinutėje. Žemiau pridėta nuotrauka, kurioje matoma, kad įgulos nariai išsirikiavo laivo denyje, sudarydami žodį „sister“ (sesuo).

Anksčiau šeštadienį Londone esančioje Švč.Marijos ligoninėje Kembridžo kunigaikštienė pagimdė dukrelę, svėrusią apie 3,7 kilogramo.

Mergaitė turės Kembridžo princesės titulą ir bus ketvirtoji eilėje į Britanijos sostą po savo vyresnio broliuko George'o, tėvo princo Williamo ir senelio princo Charleso.

Laimingus tėvus taip pat pasveikino Britanijos premjeras Davidas Cameronas.

„Sveikinu Kembridžo kunigaikštį ir kunigaikštienę su dukrelės gimimu. Nepaprastai dėl jų džiaugiuosi“, – vyriausybės vadovas parašė savo „Twitter“ paskyroje.

Kunigaikščių porą „Twitter“ tinkle pasveikino ir Dalia Grybauskaitė.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai