Kapines Anglijoje aplankiusi Daina Bilevičiūtė pozavo atsigulusi ant antkapio

Daina Bilevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 09:04
Vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė pastarąsias dienas leido Didžiojoje Britanijoje. Su draugais ir gerbėjais ji pasidalijo kelionės įspūdžiais. Tiesa, ne visos fotografijos sulaukė pagyrų: ažiotažą sukėlė nuotrauka, kurioje D.Bilevičiūtė įamžinta gulinti ant kapo.

Į Didžiąją Britaniją D.Bilevičiūtė išskrido po savo gimtadienio šventės, praėjusią savaitę. Svečiame krašte reguliariai dirbanti – vedanti vokalo pamokas – garsi moteris šįkart čia rado laiko ir pramogoms. Pavyzdžiui, dalį laisvalaikio leido kartu su svetur gyvenančia ugniaplauke dainininke Donata Virbilaite. 

Kompanija kartu aplankė įspūdingą gamtos kampelį – Dardl Dorą – Jūros periodo krantą, esantį Anglijos pietvakariuose, Dorseto grafystėje. Čia surengė improvizuotą fotosesiją: D.Bilevičiūtė pozavo prie natūralios klintinės arkos.

Fotografuotis D.Bilevičiūtė sugalvojo ir kitoje vietoje – toje pat grafystėje, Vulo miestelyje, esančiose kapinėse. Nuotraukai D.Bilevičiūtė pozavo paprastai: ėmė ir prigulė ant antkapio – užsimerkė ir vaidino besiilsinčią. Tokią fotografiją Daina pavadino „muzikine pauze“. 

Tiesa, jei gamtoje užfiksuotus kadrus gerbėjai gyrė, tai kapinėse pozavusi D.Bilevičiūtė ne vieną nustebino nemaloniai – komentarų pasipylė ir kritikuojančių. „Taip nejuokaujama, negalima“, – žinomą moterį puolė drausminti viena iš gerbėjų. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai