Kanye Westas armėnams dovanojo nemokamą koncertą Gulbių ežere, tačiau jį nutraukė policija

Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-13 16:59
Sekmadienio vakarą Armėnijoje viešinčiam reperiui Kanye Westui (37 m.) į galvą šovė neįtikėtina mintis – jis sugalvojo čia ir dabar surengti nemokamą koncertą centrinėje Jerevano aikštėje.

21 „Grammy“ statulėlę pelnęs reperis surengė improvizuotą koncertą Jerevano centre, kurio metu atliko šešis savo kūrinius. Į iš anksto neanonsuotą koncertą akimirksniu susirinko masė žmonių ir Kanye Westas pasirūpino, kad šio vakaro jie niekada nepamirštų.

Padainavęs keletą savo dainų Kanye Westas susirūpino, kad ne visi susirinkę gerai mato jį, tad pradėjęs dainuoti savo dainą „Good Life“, reperis visų nuostabai šoko į priešais esantį Gulbių ežerą, kuris skyrė jį nuo klausytojų.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Kanye Westo šuolis nebuvo labai grakštus, tačiau jis sukėlė didžiulę emocinę audrą – būriai gerbėjų taip pat šoko į vandenį ir apspito atlikėją.

Šis šou ilgai netruko – jį nutraukė Armėnijos policija, mat po masinio pasimaudymo iškilo rizika paties Kanye Westo saugumui. Nors šou buvo nutrauktas, nuo reperio veido nedingo šypsena.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Žiūrovų minioje buvo ir Kim Kardashian, užsimetusi paprastą džemperį ir sugebėjusi likti nepastebėta. Vėliau savo „Instagram“ paskyroje ji viešai gyrė savo vyrą ir neslėpė, kaip didžiuojasi juo.

„Kokia didinga naktis! Kanye pažadina mane ir pasako, kad rengia nemokamą koncertą Jerevane, Armėnijoje! Aš užsimetu džemperį ir mes išeiname! Tūkstančiai žmonių buvo ten! Kanye įšoko į Gulbių ežerą, kad būtų arčiau kitoje pusėje buvusios minios, ir daugybė žmonių taip pat įšoko į vandenį! Buvo tokia jaudinanti ir pašėlusi naktis! Esu tokia laiminga, kad turėjau progą pašėlti su visais Armėnijoje mūsų paskutinį vakarą ten!!!!“ – susijaudinusi rašė Kim Kardashian.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Į Armėniją Kanye Westas kartu su savo žmona Kim Kardashian, dukra North bei svaine Khloe Kardashian atvyko praėjusią savaitę. Iš šios šalies yra kilusi Kardashianų šeima, čia pirmą kartą viešėjusios garsiosios seserys buvo sutiktos kaip karalienės ir net susitiko su šalies premjeru.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai