Kanuose sumaištį sukėlė atlikėjo Pharrello Williamso pasirodymas

Pharrellas Williamsas Kanuose apsipirkinėjo „Chanel“ parduotuvėje. / Audrius Solominas/15min.lt
Autorius: System
Publikuota: 2015-05-23 22:41
Žymus Amerikos hiphopo muzikos atlikėjas, o šiemet ir kine debiutavęs prodiuseris Pharrellas Williamsas šeštadienio vakarą Kanuose sukėlė tikrą chaosą.

„Grammy“ ir daugybės kitų reikšmingų apdovanojimų laureatas nusprendė apsipirkti greta raudonojo Kanų kino festivalio kilimo esančioje „Chanel“ parduotuvėje, kuri būtent dėl šios priežasties buvo valandai uždaryta.

Tačiau nuleidus parduotuvės grotas, daugybė žmonių nukreipė savo telefonus ir fotoaparatus išėjimo link. Iš parduotuvės išeinantį besišypsantį Pharrellį įamžino Kanuose dirbantis „Kino pavasario“ fotografas Audrius Solominas.

Nepriklausomos paralelinės Kanų festivaliui programos „Dvi režisierių savaitės“ („Quinzaine des Realisateurs“) uždarymo filmu pasirinkta būtent Pharrellio prodiusuota ir Ricko Famuyivos („Šokoladinė gražuolė“) režisuota komedija apie Amerikos paauglius ir hiphopo kultūrą „Dope“. Filme vaidmenis sukūrė Tony Revolori („Budapešto viešbutis“), žymaus muzikanto Lenny Kravitzo dukra dainininkė, aktorė ir modelis Zoe Kravitz.

Programoje „Dvi režisierių savaitės“ buvo pristatyta ir naujausia lietuvių režisieriaus Šarūno Barto drama „Ramybė mūsų sapnuose“ („Peace to Us in Our Dreams“).

Sekmadienį, gegužės 24 d., bus paskelbti 68-ojo Kanų festivalio nugalėtojai.

Audrius Solominas/15min.lt
Audrius Solominas/15min.lt
15min.lt

Naujausi straipsniai