Kanų parodoje papuošalus pristačiusi Elvyra Monginienė raudonu kilimu žengė kas vakarą

Reda Karosienė, Elvyra Monginienė ir Jolita Kuliešytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-20 18:21
Papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė išvykos į Kanus, kur, kartu su kitų dizainerių darbais parodoje buvo pristatytos ir jos rankų darbo sagės, auskarai bei pakabukai, tvirtina nepamiršianti niekada.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tai buvo pirmasis oficialus mano debiutas Prancūzijoje. Ir – jis tikrai sėkmingas!“ – grįžusi iš mados ir kino miesto džiaugsmo neslėpė E.Monginienė. 

Apie tai, kad Kanuose prancūzas dizaineris Denis Durand balandį planuoja surengti savo naujosios kolekcijos „Rojaus sodai“ pristatymą, ji sužinojo prieš kelis mėnesius iš Žydrojoje pakrantėje gyvenančios verslininkės Redos Karosienės. Kadangi lietuvės darbai jau buvo pateikti keliems Kanuose veikiantiems butikams, iš agentės Angelos Donavos ji nuolat gaudavo informaciją, kokios mados naujienos siaučia šiame mieste. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tuos kūrėjus, kurių darbai būtų pristatomi tuo pat metu, kaip ir jo kolekcija, D.Durand atsirinko pats. Taip mano musės atsidūrė ten, kur beveik savaitę rinkosi visa Prancūzijos verslo ir pramogų „grietinėlė“, – pasakojo E.Monginienė. 

Papuošalų autorei rūpintis savo darbų ekspozicija nereikėjo. Tai padarė renginio organizatoriai. Kas vakarą vykdavo uždari priėmimai, į kuriuos kviesti svečiai patekdavo žymiuoju raudonuoju Kanų kilimu. 

E.Monginienė Žmonės.lt pasakojo stebėjusis prancūzų paprastumu, nuoširdumu, mokėjimu sakyti komplimentus. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Man šis pirkinių festivalis buvo svarbesnis kaip autorei, o ne kaip verslininkei. Nors Prancūzijoje mano darbų kainos yra tris kartus didesnės... Daug aktualiau nei finansinis atlygis yra sulaukti objektyvių patarimų, atsiliepimų, pabendrauti su kitos kultūros atstovais“, – tvirtino E.Monginienė. 

Ji papuošalais prekiauja ir Kanuose, ir Nicoje. Grįžti į Žydrąją pakrantę E.Monginienė ketina gegužę – tuomet, kai Kanuose vyks tradicinis renginys – kino festivalis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai