Kanadietei atlikėjai Celine Dion entuziastai pasiūlė 4 tūkst. naujų dainų

Celine Dion / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-17 13:51
Kanadietės dainininkės Celine Dion viešas prašymas pasiūlyti naujų prancūziškų dainų, kurias ji galėtų įtraukti į savo naująjį albumą, išprovokavo didžiulį tokių pasiūlymų antplūdį, nurodė buvęs Kanados žiniasklaidos veikėjas, palaikantis glaudžius ryšius su jos vadybininku.

Apie 4 tūkst. dainų buvo atsiųstos į C.Dion tinklalapį ir jos vadybininkų bendrovei iki galutinio termino spalio 5 dieną, buvęs bendrovės „Bell Media“ televizijos Kvebeke vadovas Charles'is Benoit šią savaitę sakė naujienų agentūrai AFP.

C.Dion vyras ir vadybininkas Rene Angelilas, taip pat jos karjera besirūpinančios bendrovės „Les Feeling Productions“ vadovas Aldo Giampaolo „buvo nustebinti šios iniciatyvos masto ir paprašė manęs, kad organizuočiau tų kūrinių atranką“, sakė Ch.Benoit.

Rugpjūčio pabaigoje C.Dion paprašė pasiūlyti jai naujų dainų, pabrėždama, kad šis pasiūlymas „atviras kiekvienam“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

47 metų atlikėja, labiausiai pagarsėjusi dėl savo hito „My Heart Will Go On“, kuri buvo 1997 metų filmo „Titanikas“ pagrindinė daina, sakė norinti naujos medžiagos savo albumui prancūzų kalba, kurį ji planuoja išleisti ateinančiais metais, taip pat kitam angliškų dainų albumui, kuris pasirodys 2017-aisiais.

Daugybė dainų pasiūlyta jos naujam prancūziškam albumui laiškais, per socialinius tinklus arba MP3 failų pavidalu iš Prancūzijos ir kitų prancūzakalbių šalių.

Šešių prancūzakalbių transliuotojų kritikų komisija atrinks tik 25 dainas, sakė Pierre'as Fortier, Kvebeko muzikos festivalio direktorius, kurio Ch.Benoit paprašė vadovauti atrankos procesui.

„Suprantama, kad tarp 4 tūkst. pateiktų dainų nėra 4 tūkst. hitų, bet mes jau radome kelias geras“, – pažymėjo P.Fortier.

Vėliau bus surengtas internetinis balsavimas C.Dion tinklalapyje www.celinedion.com, per kurį iš 25 atrinktų dainų bus įtraukta viena, pateksianti į atlikėjos naująjį albumą. Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 1 dieną.

Dainas rašantis ir jas atliekantis 56 metų prancūzas entuziastas Gilles'is Mazetto sakė turintis vilčių, kad bus išrinkta jo nusiųsta daina „Cicatrice Dedicacee“.

„Tai žinutė butelyje, kurią, kaip tikiuosi, suras Celine Dion, – sakė vyras. – Manau, kad mano daina atitinka jos repertuarą: joje kalbama apie bėgantį laiką; akimirkas, pabrėžiančias mūsų egzistavimą; apie tai, kas išlieka.“

C.Dion naujausias albumas buvo išleistas 2013 metais. Rugpjūtį ji atnaujino reguliarius koncertus Las Vegase, kuriuos ji rengdavo nuo 2011 metų. Dainininkė turėjo padaryti vienerių metų pertrauką, rūpindamasi 73 metų R.Angelilu, susirgusiu gerklės vėžiu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vėžiu sergantį vyrą slauganti Celine Dion po metų pertraukos grįžo į sceną

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai