Justinas Bieberis pokalbių laidoje kreipėsi į gerbėjus Lietuvoje

Justinas Bieberis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 11:29
Popdievaitis Justinas Bieberis (21 m.) trečiadienį dalyvaudamas populiarioje pokalbių laidoje „The Tonight Show“ kreipėsi į gerbėjus Lietuvoje.

Garsusis dainininkas laidoje dalyvavo reklamuodamas naujausią savo singlą „What Do You Mean?“ ir netrukus pasirodysiantį albumą.

Laidos vedėjas Jimmy Fallonas pasveikino Justiną Bieberį su jo dainos sėkme – „What Do You Mean?“ yra numeris vienas muzikinėje platformoje „iTunes“ net 89-iose šalyse. Tačiau Jimmy Fallonas atkreipė dėmesį, kad kažkodėl tarp tų šalių nėra Lietuvos. 

Justinas Bieberis kaip mat kreipėsi į gerbėjus Lietuvoje ir paragino juos siųstis naująją jo dainą: „Lietuva, kas vyksta? Padarykite tai!“

„The Tonight Show“ laidoje Justinas Bieberis taip pat paaiškino, kodėl sekmadienį per MTV vaizdo klipų apdovanojimus po savo pasirodymo susigraudino žiūrovų akivaizdoje.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Nuoširdžiai kalbant, visiškai nesitikėjau, kad publika mane palaikys taip kaip jie tai padarė. Pastarąjį kartą kai koncertavau apdovanojimų ceremonijoje buvau nušvilptas. Aš tiesiog tiek daug dirbau prie šio albumo ir stengiausi tapti tokiu žmogumi, kokiu noriu būti, bet kartais patenki į tokias situacijas, kuomet jautiesi visų smerkiamas“, – sakė atlikėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai