Justina Ieva Steponavičiūtė neišskrido į konkursą „Mis paveldas“ Afrikoje – pakirto liga

Justina Ieva Steponavičiūtė / Dianos Labeckienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-12 10:17
Konkurse „Miss Heritage World 2015“ (Mis pasaulio paveldas, – angl.) Lietuvai atstovauti turėjusi Justina Ieva Steponavičiūtė (22) į Pietų Afrikos Respubliką neišvyko – merginai koją pakišo liga.

„Mis pasaulio paveldas“ konkurso finalas Afrikoje vyks lapkričio 15-ąją, o dalyvės čia susirinko jau prieš gerą savaitę – šis laikas iki finalo skirtas savo šalies reprezentavimui, bendravimui, įvairiems projektams ir pasirodymams reklamuojant savo šalį.

Konkursui kruopščiai ruošusis J.I.Steponavičiūtė jau turėjo ir sukneles išsirinkusi, ir fotosesiją pasidariusi, ir filmuką apie Lietuvą paruošusi, tačiau likimas viską sudėliojo taip, kad lagaminai taip ir liko namuose.

Miss Heritage Lithuania 2015

Nors Lietuva ir mažytė, ji - nuostabi ir didinga. Aš didžiuojuosi, kad esu LIETUVĖ! Pristatomasis klipukas apie mane, gražiąją LIETUVĄ bei jos stulbinantį paveldą. Kviečiame apsilankyti Lietuvoje! <3Tariu neišpasakytą, neišmatuojamą, didžiulį AČIŪ:Rūtai Lukoševičiūtei Dainiui GucevičiuiTomui GrižiluiFilmavimasisoro.ltTautinių šokių ansamblio ''Grandinėlė'' vadovei Zitai Rimkuvienei Be kiekvieno iš Jūsų pagalbos nebūtų šio rezultato, kuri dabar turiu. Esu nepaprastai Jums dėkinga! <3P.S. Savo balsą už LIETUVĄ galite atiduoti paspaudę ant šios nuorodos https://tradablebits.com/tb_app/431130 (spustelkite dukart vote po Lietuvos laukeliu, el.p adreso vesti nebūtina) Ačiū! :*Although small, but spectacular and magnificent LITHUANIA. I am proud being Lithuanian! Representative video about me, my beautiful country- Lithuania, its heritage. WELCOME TO LITHUANIA! <3Big thanks to:Rūta LukoševičiūtėDainius GucevičiusTomas GrižilasFilmavimasisoro.ltZita Rimkuvienė

Posted by Miss Heritage Lithuania 2015 - Justina Ieva Steponavičiūtė on 2015 m. spalio 28 d.

„Staiga pradėjau jaustis prastai, pakilo temperatūra, po apžiūros paaiškėjo, kad plaučių uždegimas... Įtariu, kad susirgau po to, kai darėme įvaizdinę fotosesiją konkursui – keletą valandų lauke pozavau vilkėdama suknelę atvira nugara, o oras tikrai nelepino. Dar, pamenu, pakalbėjau: „Kad tik nesusirgčiau“... Prisišnekėjau...“ – Žmonės.lt sakė J.I.Steponavičiūtė.

Staiga pradėjau jaustis prastai, pakilo temperatūra, po apžiūros paaiškėjo, kad plaučių uždegimas...

Mergina pasakojo, kad iš pradžių dar tikėjosi, kad išgėrus vaistų viskas pagerės, tačiau po gydytojo apžiūros paaiškėjo, kad jai – plaučių uždegimas ir padėtis negerėja.

Tokios būsenos vykti į tolimą kelionę ir dalyvauti grožio konkurse būtų buvę nebelogiška.

„Atvažiuoti į finalą iškart po ligos arba dar tebesergant – neverta, visos jau prieš savaitę suvažiavusios, daug ką pasidariusios... Galų gale,  plaučių uždegimas  – ne juokas, galutinai nepasveikus neaišku, kokį gydymą ten būčiau gavusi ir kuo viskas būtų pasibaigę“, – svarstė mergina.

Justina Ieva neslepia – supratus, kad į konkursą durys jai užsivėrė, norėjosi tik verkti. „Gaila, juk tiek ruoštasi, tiek laiko skirta... Deja, kartais ne viskas nuo mūsų priklauso...“ – apgailestavo mergina.

Žmonės.lt

Temos:

Grožis Aktualu

Naujausi straipsniai