Justinas Bieberis buvo išvarytas iš „Coachella“ muzikos festivalio

Justinas Bieberis „Coachella“ festivalyje 2014 m. / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-14 07:27
Sekmadienio vakarą popdievaitis Justinas Bieberis (21 m.) buvo išspirtas iš garsiojo muzikos ir menų festivalio „Coachella“, praneša TMZ.

Konfliktas tarp Justino Bieberio ir festivalio apsaugos kilo, kai jis norėjo patekti į reperio Drake'o koncertą. Justinas Bieberis norėjo patekti į atlikėjams skirtą zoną, tačiau apsauginiai dainininko ir jo palydos neįleido, nes zona esą jau buvo perpildyta.

Justinas Bieberis pradėjo ginčytis su apsauginiais – parodė juostelę ant riešo, įrodančią, kad jis turi leidimą patekti į atlikėjų zoną. Liudininkas pasakojo girdėjęs, kaip dainininkas bandė paaiškinti apsauginiams, jog koncerto stebėti minioje jis negali, nes jį kaipmat užsipultų gerbėjai. Apsaugai tai nerūpėjo ir jie vis tiek atsisakė įleisti Justiną Bieberį į atlikėjų zoną.

Popdievaitis nenuleido rankų ir sakė, kad Drake'as jį asmeniškai pakvietė į savo koncertą ir jis esą visą savaitgalį laukė būtent šio pasirodymo.

Kaip tik tuo momentu prie Justino Bieberio priėjo viena festivalio atstovė ir pasakė, kad palydės jį į atlikėjų zoną. Ji paėmė dainininką už rankos ir pradėjo jį vesti, tačiau festivalio apsauginiai šiurškčiai jį sulaikė. Tada konfliktas kilo tarp festivalio ir Justino Bieberio apsauginių ir galiausiai dainininkui buvo liepta palikti festivalį. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Justinas Bieberis ir Kendall Jenner kursto kalbas apie romaną

Kaip TMZ sužinojo iš patikimų šaltinių, Justinas Bieberis nebenorėjo veltis į problemas ir išėjo, tačiau svarsto imtis teisinių veiksmų prieš festivalio apsaugą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai