Jurga ir Valerijus Stankevič: Po dešimties metų kartu – nuostabios vestuvės Ispanijoje

Jurga ir Valerijus Stankevič / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-23 12:59
Dešimt metų bendro gyvenimo neatšaldė jų jausmų ir noro kurti šeimą. „Visus tuos metus laikėme save tvirta šeima. Ir galiausiai ją įteisinome“, – sako „Helios Group“ prezidentas Valerijus Stankevič (48) ir jo žmona Jurga Šapokaitė-Stankevič (35), savaitgalį Ispanijos pajūryje atšventę dideles ir prašmatnias vestuves. Būtent tokias, kokių ir norėjo.

Vestuvių vietą pora išsirinko kvapą gniaužiantį senovinį „El Convent“ vienuolyną, stūksantį ant uolos prie Viduržemio jūros Kosta Bravoje, apsuptą žaliuojančių sodų ir žydinčių hortenzijų.

Maistą pobūviui ruošė garsus Ispanijos šefas, o konditeriai išmone pribloškė net visko mačiusius garsius svečius iš Lietuvos, Ukrainos ir Rusijos. Vestuvių dieną jaunoji vilkėjo apie septynis kilogramus sveriančią karoliukais siuvinėtą Zuhairo Murado suknelę iš nėrinių, šilko ir tiulio.

Vėliau, puotai įsisiūbavus, Jurga ne kartą keitė viena už kitą gražesnes sukneles. Kad svečiams nestigtų džiaugsmo, po sodą vaikštinėjo akrobatai su kojūkais, stoviniavo gyvos statulos.

Visą vakarą grojo gyva muzika, ugningą pasirodymą surengė flamenko šokėjai, šokių aikštelėje dainavo garsi ispanų dainininkė. Antrą vakarą linksmybės vėl tęsėsi iki paryčių. 

Reportažas ir išskirtiniai šventės kadrai – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

Žmonės.lt primena, kad „Helios Group“ prezidentas Valerijus Stankevič ir Jurga Šapokaitė pirmiausia savo santuoką registravo birželio pabaigoje Vilniuje. 

Naujausi straipsniai