Jungtinėje Karalystėje gyvenanti Rūta Medvedeva tarptautiniame talentų konkurse atstovaus Lietuvai

Rūta Medvedeva / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-28 00:13
Lietuvė Rūta Medvedeva (21) jau kraunasi lagaminus į saulėtą Ispaniją. Netrukus ji išbandys jėgas Valensijoje vyksiančiame muzikiniame talentų konkurse, kur susirungs su 19 balsingų atlikėjų.
„Youtube“ stop kadras
„Youtube“ stop kadras

„Aim2Fame“ – televizijos šou, kuriame ieškomi talentingi muzikantai ir kuriamos naujos žvaigždės.

Pirmame etape iš 2 tūkst. dalyvių buvo atrinkti 200 dalyvių, į antrąjį etapą pateko kas dešimtas. Rūta tapo viena iš 20 laimingųjų. Projektas savo turiniu šiek tiek panašus į daugeliui Lietuvos žiūrovų pažįstamą „X Faktorių“. Skirtumas tas, kad nugalėtojai susiburs į grupę, o žiūrovai galės stebėti, kaip jiems sekasi muzikuoti drauge.

Rūta sako nesitikėjusi patekti net į pirmąjį 200-uką, tačiau gerbėjai neliko abejingi jos jausmingam dainos „All of Me“ atlikimui. Nepagailėję palaikymo balsų jie padėjo lietuvei žengti į antrą konkurso dalį, o iš ten – į finalą.

„Youtube“ stop kadras
„Youtube“ stop kadras

Nors šiuo mergina metu studijuoja Jungtinėje Karalystėje, ji nepamiršta Lietuvos ir atstovauja jai. Pasak Rūtos, Lietuva yra jos namai, kurių ilgisi, tad baigusi studijas būtinai ieškos galimybės grįžti. 

Birželio 1-ąją lietuvė kartu su kitais dalyviais bus pristatyta spaudos konferencijoje ir pradės savo kelionę „Aim2Fame“ akademijoje. Čia ji dirbs su vokalo treneriais, režisieriais, choreografais, stilistais bei kitais profesionalais. Mergina džiūgauja, kad tarp visų trenerių yra ir pasaulinis choreografas JaQuelas Knightas, kuris dirbo su tokiomis žvaigždėmis, kaip Beyonce bei Britney Spears.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai