„Perl Harboro“ žvaigždė Joshas Hartnettas tapo tėvu

Joshas Hartnettas ir Tamsin Egerton / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-02 15:25
„Perl Harboro“ žvaigždė Joshas Hartnettas (37 m.) tapo tėvu – jo mylimoji britų aktorė ir modelis Tamsin Egerton (27 m.) pagimdė pirmą jųdviejų vaiką.

Pora patvirtino, kad gimdymas buvo sėkmingas, ir pirmadienį jiedu buvo nufotografuoti išvykstantys iš Švč. Mergelės Marijos ligoninės Londone.

Filmo „Juodojo vanago žūtis“ žvaigždė buvo užfiksuotas išeinantis iš ligoninės su kūdikio nešyne rankoje kartu su Tamsin Egerton, o kūdikį nuo smalsių akių saugojo užklotas. Iš po jo matyti kyšantis nedidelis rožinio audeklo lopinėlis, iš kurio galima spręsti, kad pora susilaukė dukters.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Josho Hartnetto ir dešimčia metų jaunesnės Tamsin Egerton romanas užsimezgė 2012 metais, kai jie susipažino kuriant filmą „Mylimieji“.

Neseniai, ruošdamasi pirmagimio gimimui, pora įsigijo naujus namus Londone. Joshas Hartnettas birželį pardavė savo keturių miegamųjų namą Minesotoje ir persikėlė į Londoną, kad galėtų gyventi su britų aktore.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai