Jolantą Leonavičiūtę papiktino Monika Šalčiūtė: „Ši moteriškė paleido keiksmažodžių laviną“

Jolanta Leonavičiūtė ir Monika Šalčiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-18 16:44
Šeštadienį po laidos „Šok su manimi“ filmavimo projekto dalyviai linksmybes pratęsė naktiniame klube. Pabendrauti su buvusiais draugais ir kolegomis atvyko ir savo noru iš projekto pasitraukusi Monika Šalčiūtė.

Savo socialinėje paskyroje ji išsakė savo nuomonę apie Monikos elgesį naktiniame klube. „Ši moteriškė paleido keiksmažodžių laviną, kai vienas iš dalyvių mandagiai paklausė, ar ji norėtų prisijungti prie staliukų, skirtų „Šok su manimi“ dalyviams“, – „Facebook“ apie Moniką Šalčiūtę rašė J.Leonavičiūtė.

Jos žodžiais tariant, tai „šios bobelkos nužmogėjimas peržengia ribas“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš projekto „Šok su manimi“ pasitraukusi Monika Šalčiūtė nepraleidžia vakarėlių

J.Leonavičiūtės įrašui neliko abejinga ir M.Šalčiūtė.

„30 metų moteris elgiasi neadekvačiai keldama tokio tipo diskusijas apie mane ir ne pirmą kartą. Pavydas? Prie Manęs priėjo Remigijus Žiogas ir pakvietė prisijungti prie staliuko, tačiau buvau visai pamiršusi, jog jūsų „afteriai“ ten vyksta. Atėjau pas klubo savininkus pasilabinti. Remigijui atsakiau, ne, nepyk, aš trumpam su drauge. Jis atsakė prisijunk, juk ir Stasas (buvęs partneris apsimelavęs) yra. Atsakiau, dzin man tas Stasas, jis dviveidis. Žiogas atsakė, nepyk, čia gi telikas. Viskas tuo ir pasibaigė, tad nedaryk, mieloji aktore, bereikalingos diskusijos ir šmeižto. Ar čia vėl bandai padaryti sau reiklamą, kaip ir su pornografiniu filmu, kurį siuntei laidai „Viralas“? Nepraeis... Pirmas ir paskutinis mano komentaras. Gražaus sekmadienio visiems“, – mintimis dalinosi Monika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai