Jolanta Leonavičiūtė Naujuosius sutiko ligoninėje: „Sunkiausia ne man, o sūneliui“

Jolanta Leonavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-31 14:18
Prieš pat Naujuosius metus ant operacinio stalo gulusi Jolanta Leonavičiūtė po truputį atgauna jėgas. Tačiau pasitikti 2016-uosius jai teko ligoninėje. Jai buvo atlikta apendicito operacija. 

Po jos atsigaunanti J.Leonavičiūtė ketvirtadienį savo socialiniame tinkle pasidalijo įrašu, kuriame apgailestauja šventes sutiksianti ligoninėje.

„Ūminis apendicitas. Staigi, netikėta, privaloma operacija. Na man sekasi turėt nenuobodų, į rutinos rėmus netelpantį gyvenimą. Naujieji ligoninėje. Kaip tuose rusų komedijose – trūksta tik degtinės ir eglutės palatoje. Sunkiausia visgi ne man, o sūneliui šioje situacijoje. Ašaros akyse bei klausimas gydytojams: „ar mama nemirs“. Vaikų išgyvenimai daug stipresni nei mūsų, suaugusiųjų. Sveikata bei vaikų meilė nenuperkama“, – savo feisbuko paskyroje gruodžio 31-ąją rašė ji.

Žmonės.lt primena, kad J.Leonavičiūtei priešpaskutinę 2015-ųjų dieną netikėtai teko keisti planus – jai prireikė medikų pagalbos.

Sunegalavusiai televizijos projektų dalyvei trečiadienį skubiai teko vykti į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jolanta Leonavičiūtė atsidūrė ligoninėje

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai