Jokios santykių krizės: Johnny Deppas ir Amber Heard – laimingi kaip niekada

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-20 10:49
Pastaruosius kelis mėnesis netrūko kalbų, kad smarkiai pašlijo aktorių Johnny Deppo (51 m.) ir Amber Heard (28 m.) santykiai, tačiau jie linkę visus skeptikus užčiaupti akivaizdžiais įrodymais, jog tarp jų – viskas gerai. Taip aktorių pora elgėsi ir pirmadienį Londone, kur vyko naujosios Johnny Deppo komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ premjera.

Pirmadienio vakarą Londono Leičesterio aikštėje surengtoje filmo premjeroje Amber Heard nė per žingsnė nesitraukė nuo savo sužadėtinio, jie buvo susikabinę už rankų ir nuo jų veidų nedingo nuoširdžios šypsenos.

Taip pat skaitykite: Pačios stilingiausios pramogų pasaulio poros

Gandų apie braškančius poros santykius pasklido gruodžio mėnesį, tada teigta, esą Johnny Deppas yra beprotiškai įsimylėjęs Amber Heard, tačiau ji jaučiasi dar nepasiruošusi santuokai ir nori laisvesnių santykių, todėl jų vestuvių artimiausiu metu nereikėtų tikėtis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vis tik sausio pradžioje Johnny Deppas ir Amber Heard spėliones, kad skiriasi, nutildė bučiniu per vieną iškilmingą „Auksinių gaublių“ išvakarių renginį.

Johnny Deppas ir Amber Heard susipažino filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ ir kartu yra nuo 2012-ųjų. Pora susižadėjo 2013-aisiais per Kūčias.

Taip pat skaitykite: Įspūdingiausi garsenybių sužadėtuvių žiedai: kieno gražiausias?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai