Johnny Deppas atidavė pagarbą mirusiam režisieriui Wesui Cravenui: „Jis padovanojo karjerą Holivude“

Johnny Deppas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-17 07:43
Johnny Deppas atidavė pagarbą legendiniam siaubo filmų kūrėjui Wesui Cravenui ir prisiminė, kad būtent velionis režisierius davė postūmį jo karjerai Holivude, patikėdamas jam vaidmenį savo filme „Košmaras Guobų gatvėje“ („A Nightmare On Elm Street“).

Aktorius, kuriam šis vaidmuo 1984 metų filme atnešė populiarumą, papasakojo, kad praėjusį mėnesį kovą su smegenų vėžiu pralaimėjęs Wesas Cravenas jį pasirinko paklausęs dukters patarimo, ir už tai Johnny Deppas visada bus jam dėkingas.

Atsakinėdamas į klausimus Toronto tarptautiniame kino festivalyje Johnny Deppas susirinkusiems sakė: „Būtent Wesas Cravenas suteikė postūmį mano karjerai, mano nuomone, visiškai be jokios konkrečios priežasties. Dalyvaudamas perklausoje aš skaičiu tekstą kartu su jo dukra. Tuo metu buvau muzikantas. Rimtai net nevaidinau. Tai nebuvo labai artima mano protui ar mano širdžiai, ir taip iš dalies išliko iki šios dienos...".

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Bet Wesas Cravenas buvo gana drąsus, suteikdamas man darbą, paklausęs savo dukters nuomonės. Spėju, kad ji buvo skaičiusi tekstą su daugybe aktorių, o po atrankos ji pasakė: „Ne, štai šitas bus vaikinas“. Visada galvoju, kad tai ji mane įvėlė į šį reikalą ir, žinoma, kad Wesas Cravenas buvo labai drąsus, duodamas man šį darbą. Bet jis buvo geras žmogus, taigi, tegul ilsisi ramybėje senasis Wesas“, – sakė Johnny Deppas.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai