Jennifer Aniston neigia gandus, neva ji įsivaikino šešių mėnesių mergaitę

Jennifer Aniston / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-13 09:56
Mėnesio pradžioje slapta ištekėjusi aktorė Jennifer Aniston (46 m.) neigia gandus, neva ji ir jos vyras Justinas Theroux (44 m.) įsivaikino šešių mėnesių mergaitę, rašo „Gossip Cop“.

Šį gandą paskleidė prastos reputacijos bulvarinis žurnalas „In Touch“ – naujausio numerio viršelyje skelbiama, esą Jennifer Aniston ir Justinas Theroux įsivaikino šešių mėnesių mergaitę. O jų vestuvės esą ir įvyko taip staiga vien dėl to, kad jie sužinojo gavę leidimą įsivaikinti, tad nutarė, jog mergaitė turi augti tikroje šeimoje.

Vis tik Jennifer Aniston atstovas spaudai portalui „Gossip Cop“ patvirtino, kad ši istorija yra absoliučiai išgalvota ir neturi nieko bendro su realybe – aktorė tikrai neįsivaikino jokio vaiko.

Žurnalo viršelis
Žurnalo viršelis

Tas pats žurnalas „In Touch“ prieš metus skelbė, neva Jennifer Aniston ir Justinas Theroux galutinai išsiskyrė. Jis taip pat keletą kartų jau rašė apie karalienės Elizabeth II mirtį, Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas, nuo Justino Bieberio pastojusią ir kūdikį praradusių Seleną Gomez bei daugybę kitų išgalvotų istorijų. 

Žmonės.lt primena, kad Jennifer Aniston ir Justinas Theroux susituokė rugpjūčio 5-ąją savo namuose. Beveik visi vestuvėse dalyvavę svečiai iki paskutinės minutės nežinojo, kad dalyvaus vestuvėse – jie buvo kviečiami į Justino gimtadienio vakarėlį. Šiuo metu pora kopinėja medų Bora Bora saloje.

Žurnalo viršelis
Žurnalo viršelis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai