Jennifer Aniston ir Justinas Theroux medaus mėnesį praleis Bora Boroje

Justinas Theroux ir Jennifer Aniston / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-07 11:12
Holivudo pora Jennifer Aniston (46 m.) ir Justinas Theroux (43 m.) kitą dieną po trečiadienį įvykusių slaptų vestuvių išskrido į Bora Boros salą Ramiajame vandenyne praleisti medaus mėnesio atostogų.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux ketvirtadienį buvo pastebėti lipantys į privatų reaktyvinį lėktuvą Van Naizo oro uoste Kalifornijoje. Tas lėktuvas išskrido į privačią salą Prancūzijos Polinezijoje. 

„People“ žiniomis, į medaus mėnesio kelionę jaunavedžiai pasikvietė kartu vykti ir keletą artimiausių bičiulių, mat nori, kad jų vestuvių šventė tęstųsi kaip įmanoma ilgiau.

Žinia apie Jennifer Aniston ir Justino Theroux slaptas vestuves pasklido po to, kai aktorės atstovė atsisakė patvirtinti arba paneigti pranešimus, kad privatus vakarėlis, surengtas trečiadienį poros namuose Los Andžele, iš tiesų buvo jų vestuvės.

Kaip pranešama, pora suklaidino draugus ir žiniasklaidą, pakvietusi svečius į Justino Theroux, kuriam ateinantį pirmadienį sukaks 44 metai, gimtadienio vakarėlį. Tuomet jiedu surengė santuokos ceremoniją, pasinaudoję lauko baldais ir įprastais vestuvių vakarėlio atributais, kuriuos laikė vieno kaimyninio namo sode.

Tame renginyje, kuris iš pradžių buvo pateikiamas kaip Justino Theroux gimtadienio šventė, dalyvavo Jennifer Aniston kolegės iš „Draugų“ Courteney Cox ir Lisa Kudrow, taip pat viena geriausių jos draugių komikė Chelsea Handler, Ellen DeGeneres ir daugybė kitų garsių žmonių – visi jie buvo pastebėti trečiadienį einantys į poros namus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau įžvalgūs paparacai taip pat pastebėjo ir vyrą, apsirengusį kaip dvasininkas ir laikantį Bibliją. Be to, matėsi darbuotojai, nešantys didelį tortą, ant kurio viršaus buvo uždėtos šios Holivudo poros cukrinės figūrėlės.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux susižadėjo 2013 metais, per Justino gimtadienį.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai