Jazzu: „Juk mes patys norime senti oriai ir tiesiog nelikti vieni“

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-06 18:41
Prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ prisijungė ir Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Socialiniame tinkle paviešinusi savo nuotrauką su akcijos marškinėliais „Tu irgi būsi senas“ Justė Arlauskaitė-Jazzu parašė:

„Atvažiuoju į sodybą ir mane pasitinka mano pianinas. Mano mamutės pianinas, mamutės knygos... Grėbiu lapus ir prisimenu vasarą – kai senelis nešdavo man žirnių, o aš vartydavausi po sena obelim... Ir kitą senelį, kuris ne visada būdavo šalia, bet kiekvienas susitikimas paliko daug šiltų prisiminimų.

Šių trijų mano mylimų žmonių jau nebėra tarp mūsų. Bet yra baba – kuri tokia šviesi, visada laukianti ir jos rankos, nors ir suskeldėjusios – tokios švelnios...

Visi mano seneliai mane labai daug ko išmokė, bet svarbiausia, kad jie visada buvo ir yra šalia, gaubia šiluma ir moko meilės, moko būti geresniais... Ir mes galime jiems atsilyginti tuo pačiu. Jeigu nebeturime savų – yra daug kitų, kurie vieniši, kuriems reikia švelnumo, pagalbos ir mūsų dėmesio.

Juk mes patys norime senti oriai, norime būti apsupti mylimų žmonių, norime ramybės ir tiesiog nelikti vieni...

Labai prašau visų nelikti abejingais. Apsilankykite www.maltieciusriuba.lt ar paaukokite trumpaisiais numeriais: 1417- 1.45 EUR, 1418-2.90 EUR.  Už šviesų mūsų senelių atminimą ir gražią senatvę tų, kurie yra su mumis. Kuriems mūsų labai reikia...“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai