Jasonas Sudeikis ir Alison Brie iš filmo „Dėl visko kaltas seksas“ vos netapo pora realiame gyvenime

Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“ / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-09 17:01
Pagrindinius vaidmenis naujoje pikantiškoje komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“ („Sleeping With Other People“) atlikę aktoriai Alison Brie ir Jasonas Sudeikis dalyvaudami JAV televizijos šou „The View“ ir „Good Morning America“ prisipažino vienas apie kitą nemažai girdėję iki darbo drauge. O vos per plauką prieš keletą metų jie, padedami bendro pažįstamo, netapo pora.

Šiuo metu 32-ejų Alison Brie yra susižadėjusi su aktoriaus Jameso Franco jaunesniuoju broliu taip pat aktoriumi Dave'u Franco. Pora drauge yra nuo 2012-ųjų. O 40-ąjį gimtadienį rugsėjo 18-ąją švęsiantis Jasonas Sudeikis džiaugiasi tėvyste drauge su sužadėtine Olivia Wilde. 2011-ųjų lapkritį draugauti pradėjusios poros pirmagimiui šiuo metu pusantrų metų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaip televizijoje atviravo Alison Brie ir Jasonas Sudeikis, kadaise juodu suvesti mėgino situacijų komedijos „Community“ kūrėjas Danas Harmonas. Jis mėgino suorganizuoti aktoriams pasimatymą ir norėjo matyti juos drauge. Įdomiausia, kad Alison šiai avantiūrai buvo pasiryžusi, tačiau buvo priversta pamiršti pasiūlymą – Jasonas atrašė, kad jau susitikinėja su kita. Nors aktoriai nepatikslino, kas buvo tuometinė jo mergina, tačiau tikriausiai tai – dabartinė jo mylimoji Olivia Wilde.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Mes abu sutikome savo išrinktuosius netrukus po to, kai Danas mėgino mus supiršti“, – laidoje juokėsi Jasonas Sudeikis, tvirtindamas, kad tiek jis, tiek Alison yra laimingi su dabartiniais mylimaisiais.

Nors prieš keletą metų galėjęs įsiliepsnoti romanas neišdegė, naujojoje komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“ Jasono Sudeikio ir Alison Brie herojų santykiai tai tarsi kompensuoja.

„Kai iš lygties išmeti seksą, galima pereiti prie tikro intymumo ir mėgautis kepsniais ir bulvėmis“, – juokus šou laidė aktorius. 

Kadaise besimokydami koledže Alison Brie ir Jasono Suedeikio herojai Leini ir Džeikas pasidavę aistrai drauge prarado nekaltybę. Jie netikėtai vėl pamato vienas kitą pagalbos grupės susitikime, skirtame asmenims, priklausomiems nuo sekso. Nė vienam iš jų iki šiol nepavyko susitupėti ar užmegzti rimtų santykių. Kadaise vienas kitam jausta simpatija atgyja, tačiau, žinodami apie nesekmes asmeniniame gyvenime, Leini ir Džeikas pasižada, kad juos sies tik platoniška draugystė. Draugai nutaria padėti vienas kitam susitvarkyti lovos reikalus tuo pačiu prisiekdami nepermiegoti vienas su kitu. Tačiau kaip ir dažniausiai, pasakyti lengviau negu padaryti.

Padykęs Lietuvą rugsėjo 18 dieną pasieksiančios komedijos „Dėl visko kaltas seksas“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai