Agnė Jagelavičiūtė: „Normalaus žmogaus negali įžeisti pastaba apie negražų drabužį“

Agnė Jagelavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-15 18:19
Toks dalykas kaip stiliaus klaida yra per daug sureikšminamas, „Žinių radijui“ trečiadienį sakė stilistė ir laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė.

„Esu kvailai atrodžiusi ne kartą ir ne du, ir šiaip visokių nesąmonių gyvenime esu pridariusi. Bet moteriai, kurią gali įžeisti faktas, kad ji blogai apsirengė, nežinau, ką reikia daryti su savo gyvenimu, nes normalaus, mąstančio žmogaus faktu, kad jo negražus sijonas, įžeisti negalima. Sijoną tu pasikeisi“, – laidoje „Aukšta klasė“ trečiadienį sakė A.Jagelavičiūtė.

Pasak jos, apskritai toks dalykas kaip stiliaus klaida yra per daug sureikšminamas.

„Žmogus gi negimsta mokėdamas. Aš tikrai dariau visokių klaidų gyvenime, bet nereikia vaidinti tobulų, nes mes tokie nesame. Stiliaus klaida yra tokia kvailystė, tai yra taip juokinga ir nesvarbu“, – kalbėjo stilistė.

A.Jagelavičiūtė nurodo, kad jai visai neatrodo gėdinga ar kaip kitaip nepatogu, jei vakarėlyje pamato moterį, apsivilkusia tokia pat suknele.

„Suknelės yra gaminamos, tiražuojamos, ir čia yra normalu susitikti žmogų, apsirengusį taip pat. Tiesą sakant, vis tiek taip pat neatrodysi. (...) Tiesiog džiaukitės, kad kažkas išsirinko tokią pačią suknelę kaip jūs. Tai reiškia, kad ta suknelė tikrai labai graži ne jums vienai“, – kalbėjo ji.

A.Jagelavičiūtė taip pat sakė, kad jokios gėdos nėra ir eiti apsipirkti į padėvėtų rūbų parduotuves.

„Pirkti padėvėtus drabužius yra daugiau negu normalu. Drabužiai privalo gyventi, ir jeigu vienam žmogui nusibodo, gali tikti kitam. Vienintelis trūkumas, kurį matau „second hand“ parduotuvėse, – ten žiauriai brangu“, –  sakė A.Jagelavičiūtė.

Visą laidos „Aukšta klasė“ įrašą klausykite ČIA.

Draudžiama „Žinių radijo“ paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse arba platinti radijo medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Žinių radiją“ kaip šaltinį.

Naujausi straipsniai