Įvaizdį pakeitęs aktorius Marius Repšys išbandė reperio amplua

Marius Repšys ir Ironvytas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-27 02:50
Internete pasirodė Ironvyto vaizdo klipo ištrauka, kurioje be paties reperio pasirodo Deivydas Katinas, repo pasaulyje geriau žinomas Deiwuzo slapyvardžiu ir įvaizdį pakeitęs aktorius Marius Repšys.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pastaruoju metu Marius Repšys savo gerbėjus stebino demonstruodamas milžinišką jėgą.

Kaip Žmonės.lt jau rašė, aktorius „Facebook“ paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame pritūpia su 180 kilogramų sveriančia štanga.

Marius paaiškino, kad ruošiasi trijų veiksmų jėgos varžyboms „Summer Gym Power Beach“ Palangoje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Iššūkius mėgstantis aktorius nusprendė išbandyti savo jėgas ir muzikos pasaulyje. Paklaustas kaip atsidūrė reperio Ironvyto klipe, Marius sakė, seniai norėjęs išmėginti save šio žanro muzikoje. 

„Mažai kas įžvelgia, kad repo muzika – tai viena iš poezijos formų. Kai kurie žmonės vadina ją gatvės poezija, purvinomis eilėmis, o man ji atrodo nuoširdi ir tikra. Kai Ironvytas pasiūlė prisidėti prie šio kūrinio gimimo – iškart sutikau“, – prisipažino M.Repšys.

Ironvyto vaizdo klipo ištrauka:

Paklaustas, kas buvo sunkiausia filmuojantis vaizdo klipe, aktorius M.Repšys atsakė: „Tai ne pirmas klipas, kuriame filmavausi, todėl baisu nebuvo. O kai filmavimo aikštelei vadovauja Vilmantas Grubys iš „Gruvi Media“, būna ramu – žinau, kad viskas pavyks puikiai. Filmavimas kine ir vaizdo klipe skiriasi tuo, kad čia būtinas sinchronas su dainos žodžiais, o mano repe daug žodžių.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai