Išvydus Kim Kardashian po sūnaus gimimo norisi paklausti: „Kim, čia tu?“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 19:37
Asmenukėje su seserimi Kourtney įsiamžinusi Kim Kardashian ne vienam savo gerbėjui uždavė klausimą – kas nutiko jos veidui? Gruodžio 5-ąją sūnaus Saint Westo susilaukusi televizijos žvaigždė „Instagram“ tinkle pasidalino nuotrauka, kurioje atrodo neatpažįstamai pasikeitusi.

Brunetės seserys drauge įsiamžino vonios kambaryje prieš veidrodį pasidarydamos nuotrauką. Įspūdingų formų gražuolės vilkėjo aptemptus drabužius, tačiau daugelio akys krypo ne į itin moteriškas judviejų kūno formas, o į Kim veidą, rašo mirror.co.uk.

Du vaikus auginančios moters lūpos nuotraukoje putlesnės, pasikeitusi atrodo ir nosies forma. Ši judviejų asmenukė žaibiškai apskriejo internetą, o gerbėjai nepaliauja spėlioti – ar tik Kim nebus pasidariusi plastinės operacijos?

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Tačiau tokias kalbas ji pati neigia ir tikina nesidariusi jokių operacijų, nenaudojusi ir botokso procedūrų. Po nuotrauka ji rašė: „Nuotrauka be jokio filtro, nesileidau ir botokso, kai kurie teigia. Juk turi būti beprotis, kad rizikuotum savo vaiku.“

Pasak jos, „kiekviena nėščia moteris žino, kad po gimdymo jos veidas kardinaliai pasikeičia“. „Mano nosis tapo didesnė, skruostai – apvalesni, o lūpos – putlesnės“, – tikino Kim.

Dar praėjusią savaitę Kim viešai prasitarė, kad po gimdymo ėmė laikytis tarp garsenybių populiarios Atkinsono dietos. Po nėštumo ji planuoja pagražinti kūno linijas ir atsikratyti 31 kg svorio.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.
Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Naujausi straipsniai