Išsiskyrė dainininkė Christina Milian ir reperis Lil Wayne'as

Lil Wayne'as ir Christina Milian / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-15 10:38
Ritmenbliuzo žvaigždė Christina Milian (33 m.) ir reperis Lil Wayne'as (32 m.) po metus trukusios draugystės nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Porai artimas šaltinis televizijos CBS pramoginei laidai „Entertainment Tonight“ patvirtino gandus apie muzikantų skyrybas, pridūręs, kad tai įvyko rugpjūčio pabaigoje.

„Ji šiuo metu yra Niujorke, kur vyksta mados savaitė, ten linksminasi ir leidžia laiką su draugėmis“, – „People“ sakė šaltinis iš Christinos Milian aplinkos.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Gandai apie garsenybių romaną pasklido pernai liepą, o šių metų gegužę Christina Milian galiausiai patvirtino, kad jiedu su Lil Wayne'u yra pora.

„Nėra nieko maloniau, kaip jausti tą naują chemiją, kai tau kažkas patinka taip smarkiai, jog iš tiesų neberūpi, ką galvoja kiti“, – anksčiau yra sakiusi Christina Milian „Entertainment Tonight“ apie savo jausmus reperiui.

Christina Milian, šįmet pasidariusi tatuiruotę su raidėmis TNT – žodžių junginio Tina N' Tunechi santrumpa (Tina – vardo Christina santrumpa, o Tunechi – Lil Wayne'o pravardė), tame interviu sakė, kad hiphopo žvaigždė visiškai užvaldė jos širdį.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Tie santykiai mane nepaprastai įkvepia. Tai tarsi besąlygiška, beviltiškai romantiška meilė, kai galvoji: „O, Dieve, bet ką dėl tavęs padaryčiau. Tai tiesiog neįtikėtina“, – sakė ji.

Dainininkė augina penkerių metų dukrą Violet Madison, kurios susilaukė santuokoje su reperiu ir muzikos prodiuseriu The-Dream. Pora susituokė 2009 metų rugsėjį, bet po 10 mėnesių jų santuoka subyrėjo.

Lil Wayne'as anksčiau buvo susižadėjęs su The-Dream pirmąja žmona, ritmenbliuzo atlikėja Nivea.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Skyrybos Aktualu

Naujausi straipsniai