Išsipuošusios damos ir džentelmenai rinkosi į stilingą mados vakarėlį Vilniaus centre

Jolanta Sadauskienė, Audronė Bunikienė, Asta Valentaitė, Ernestas Butrimas su žmona Jurgita, Rasa Arlauskienė, Mantas Petruškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-10 21:38
Vasarai pasibaigus į miestus grįžo madingi vakarėliai. Ketvirtadienio vakarą stiliaus ikonos ir mados džentelmenai Vilniuje rinkosi į barą „Vanille Lounge“.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Čia vyko neeilinis, Rasos Arlauskienės organizuotas, renginys, kuriame visas dėmesys buvo skirtas madai, gardžiam maistui ir prašmatniam, stilingam ir smagių nuotykių kupinam gyvenimo būdui.

„S.Pellegrino together with Vogue Italia“ – taip vadinosi žinomus pramogų ir verslo pasaulio atstovus subūręs vakarėlis.

Baro erdvė išties atrodė prašmatniai. Salę puošė didžiulės raudonų rožių puokštės, kuriomis pasirūpino stilistas Mantas Petruškevičius.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

O vakarėlio aprangos kodą padiktavo mados žurnalas „Vogue”. Atvykę į renginį svečiai turėjo galimybę pirmieji išvysti tiesiai iš Italijos pristatytą naujausią žurnalo numerį.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti stilistę Astą Valentaitę, galerininkę Danguolę Stachurą, aktorių Aistį Mickevičių, dizainerius Audronę Bunikienę, Egidijų Sidarą, modelius Karoliną Meschino, Simoną Starkutę, papuošalų kūrėjas Nijolę Martinavičienę, Agnę Byčiūtę-Janksauskienę ir daugelį kitų.

Renginio nepraleido ir retai panašiuose vakarėliuose sutinkamas Kristinos Brazauskienė sūnus Ernestas Butrimas su žmona Jurgita.

Susirinkusieji ragavo gurmaniškų, šefo iš Latvijos patiektų užkandžių, gaivinosi specialiai šiam vakarui parinktais kokteiliais.

Daugiau vakarėlio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai