Iš „X Faktoriaus“ iškritęs Jonatanas Kazlauskas papasakojo, kodėl atsidūrė ligoninėje

Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-01-25 10:52
Sekmadienį iš šou „X Faktorius“ iškritęs merginų numylėtinis Jonatanas Kazlauskas papasakojo apie lemtingą dieną išgyventą dramą. Likus kelioms valandoms iki tiesioginio eterio vaikinas buvo išvežtas į ligoninę – Žmonės.lt atlikėjas papasakojo, kokios bėdos jį ištiko.

Sekmadienį televizijos žiūrovai stebėjo septintąją „X Faktoriaus“ kovą. Vienam šou favoritų laikytam J.Kazlauskui ji buvo lemtinga – vaikinas pasitraukė iš konkurso. 

Tačiau nemalonumai sekmadienį Jonatanui prasidėjo dar prieš tesioginį eterį: likus kelioms valandoms iki transliacijos jis buvo išvežtas į ligoninę. 

„Ryte man pakilo temperatūra, buvo labai bloga, vėmiau. Pagalvojome, kad tai gali būti Roto virusas, todėl iškart buvau nuvežtas į ligoninę. Ten man buvo pastatyta lašelinė, padaryti kraujo tyrimai, duoti vaistai“, – Žmonės.lt pasakojo J.Kazlauskas. 

Po apsilankymo ligoninėje jo savijauta pagerėjo: „Viskas kaip ir gerai. Tiesiog ta temperatūra... Teko grįžti tiesiai į transliaciją.“

Anot Jonatano, jo pasirodymui scenoje šis incidentas įtakos neturėjo. „Scenoje jaučiausi gerai, išgydė mane tie daktarai. Manau, pasirodžiau gana gerai. Buvo visai nieko“, – kalbėjo atlikėjas. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jis mano, kad sveikatos problemos ištiko dėl lengvo peršalimo ir streso.

Ir nors sekmadienį J.Kazlauskas paliko šou, perdėm dėl to neliūdi: „Dalyvavimas jau yra sėkmė. Galvoju paprastai... Viskas čia gerai gavosi. Vis tiek nesustosiu. Eisiu toliau, dainuosiu tiems, kuriems patinku. Susirinkau didelę armiją gerbėjų, dabar reikės jos neiššvaistyti. Svarbiausia bus kurti muziką, ir žmonės niekur nedings.“

Ką J.Kazlauskas labiausiai palaiko „X Faktoriuje“? „Šiaip esu už visus, bet labiausiai, turbūt, už Moniką“, – šypsosi jis. 

Naujausi straipsniai