Iš Vilniaus „Ozo“ bandyta pavogti drabužių – policija ieško šokėjo Andriaus Kandelio

Andrius Kandelis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2015-07-03 09:51
Andrius Kandelis gali būti įtariamas drabužių vagyste iš Vilniaus „Ozo“ – garsiam šokėjui ketvirtadienio vakarą esą teko sprukti nuo apsaugos, o dabar jo ieško policija. Savo ruožtu pats A.Kandelis tikina, kad tikriausiai jį kažkas su kažkuo painioja, nes tuo metu jis esą buvo kitame Lietuvos gale.

Daugkartinis Pasaulio, Europos ir Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionas 33 metų Andrius Kandelis – teisėsaugininkų ir prekybininkų akiratyje. Nors sakoma, kad nepagautas – ne vagis, garsiam vilniečiui tai įrodyti nebus lengva, nes ketvirtadienio vakarą sostinės prekybos ir laisvalaikio centre „Ozas“ jis galbūt buvo įkliuvęs su įkalčiais.

Tiesa, kol buvo laukiama policijos, nuo apsaugininkų sportiškas vyras paspruko.

Pranešimo apie Vilniuje, parduotuvėje Ozo gatvėje 18, įvykdytą drabužių vagystę sostinės policininkai sulaukė ketvirtadienį 19.29 val.

Prekybos centre „Ozas“ įsikūrusios brangių drabužių parduotuvės atstovai ragino patrulius paskubėti, nes apsaugininkai buvo pričiupę įtariamąjį – žmogų, kaip du vandens lašai panašų į Andrių Kandelį.

Žmonės.lt žiniomis, ilgapirštis bandė ramiai nesusimokėjęs išeiti iš parduotuvės, nes buvo sugebėjęs išimti elektroninius prekių apsaugos elementus. Tačiau apsaugininkams šis „pirkėjas“ jau buvo kritęs į akį ir darbuotojai vilnietį su įkalčiais sulaikė.

Bandytų pavogti prekių vertės suma – 322,88 euro. Apie incidentą informuota policija.

Tačiau tuo metu atsitiko dar vienas neįtikėtinas dalykas: įtariamasis išlaužė avarinio išėjimo duris ir paspruko.

A.Kandelis: „Aš tik šiandien grįžtu iš Palangos“

Žmonės.lt penktadienį susisiekus su A.Kandeliu šis sakė nieko nežinąs apie parduotuvėje įvykusį incidentą ir šiuo metu esantis Palangoje. 

Jeigu Palangoje yra prekybos centras „Ozas“, tai gerai tada.

Žmonės.lt šokėjas tikino į „Ozą“ ketvirtadienį nėjęs, drabužių nesisavinęs ir jokiose tarnybinėse patalpose laiko neleidęs. 

„Kas mane išsivedė? Kur mane išsivedė? Jeigu Palangoje yra prekybos centras „Ozas“, tai gerai tada. Nežinau, aš tik šiandien grįžtu iš Palangos, labiau net iš Klaipėdos“, – sakė A.Kandelis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai