Internete plinta peticija dėl kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymo bylos

Tomas Dobrovolskis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-13 21:06
Savaitgalį socialiniuose tinkluose ėmė plisti peticija, kurioje renkami parašai dėl to, kad kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymo byla būtų nagrinėjama neatidėliotinai.

Internete plintančioje peticijos formoje rašoma: 

„Artėja Kalėdų šventės, bet kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio našlaičiams vaikams jos bus labai liūdnos. Kalėdinis džiaugsmas bus aptemdytas ne tik Tomo šeimai, draugams, jo  muzikos mylėtojams, teisingumu tikintiems piliečiams.

Neužilgo bus metai, kai Tomas buvo žvėriškai nužudytas: užspardytas ir gavęs mirtiną dūrį skėčiu. Nes, anot vieno iš įtariamųjų, "pasitaikė ne laiku ir ne vietoje". Praėjo metai, o žudikai neįvardinti, įtariamieji vaikšto laisvi, byla įstrigo nepasiekusi teismo.  

Jei tau rūpi, kad triumfuotų teisingumo, o ne žudikų skėtis – pasirašyk, reikalaudamas, kad kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymo byla būtų nagrinėjama neatidėliotinai.

Gruodžio 23 d. 19 val. planuojame akciją prie Psichbario – ATEIK su skėčiu ir žvakute. Sausio 6 d. bus Tomo atminimo koncertas Lofte.  ATEIK ir ten.“

Rasti peticiją galite čia

Žmonės.lt primena, kad Tomą pernai gruodžio 24-osios naktį vedžiojant šunį Vingrių gatvėje užpuolė grupė jaunuolių. Jis buvo žiauriai sumuštas, neteko akies, menininką ištiko koma. Vilniaus policija netrukus sulaikė šešis jaunuolius, kai kuriuos teismas leido suimti.

Tomui buvo atliktos dvi sudėtingos galvos operacijos. Dvi savaites muzikantas buvo gydomas reanimacijos skyriuje, tačiau taip ir neatsigavo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai