Ingrida Kazlauskaitė su bičiuliais Kernavėje surengė šventę negalią turintiems vaikams

Solveiga Mykolaitytė ir Ingrida Kazlauskaitė / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-13 19:44
Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ savanorė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė antradienį iniciavo ir subūrė geros valios žmones ir kartu surengė nuostabią šventę vaikams. Ji prisidėjo prie Kernavėje šią savaitę vykstančios, negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms skirtos psichosocialinės reabilitacijos stovyklos.
Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Ši stovykla skirta negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms. Čia iki penktadienio vyksta kaniterapijos, hipoterapijos ir meno terapijos seansai, dalyviai mėgaujasi poilsiu gamtoje.

Trečiadienį, skambant saksofonisto Juozo Kuraičio muzikai, Kernavėje vyko muilo burbulų terapija, visi kartu ir draugiškai lauke leido didelius burbulus.

„Deivių mokyklos“ vadovė Rūta Černiauskaitė  vaikučių mamytėms vedė seminarą „Moters sveikata, grožis ir harmonija“. Prie šventės organizavimo prisijungė ir visuomet socialiai atsakinga dainininkė Liveta Kazlauskienė, kuri tapė kartu su renginių organizatoriumi ir vedėju Giedriumi Gustu ir šventės svečiais draugystės medį.

Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė su narėmis atvežė vaikučiams 100 vnt. ledų porcijų, mokyklinių reikmenų, žaislų, knygelių.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Savo ne tik plačia šypsena, bet ir dovanomis vaikus džiugino modelis Solveiga Mykolaitytė, 4 kilogramus šilauogių atvežė „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė. Šventę parėmė ir Karmėlavos kavinė.

Renginys paskatino atkreipti visuomenės dėmesį į negalią turinčius vaikus, suburti mielaširdingus žmones bendram tikslui – padėti negalią turintiems vaikams, padovanoti jiems gerumą, šilumą ir gražią šventę.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai