Ingrida Kazlauskaitė ir „Girls Only“ tapo gundančiomis komiksų herojėmis

„Ingrida & Girls Only“ / JurArt's nuotr., Agnės Urmanavičiūtės dizainas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-29 13:50
Neseniai susibūrusi seksualių merginų grupė „Ingrida & Girls Only“ sveikina gerbėjus su artėjančiais Naujaisiais metais ir dovanoja – gundančių komiksų herojų įvaizdį.

Šmaikščių nuotykių  istorijų knygeles Ingrida pamėgo dar mokykloje. Nors Lietuvoje komiksų knygelės niekada nebuvo  tokios populiarios kaip kitose šalyse, iš kelionių  jų visada parveždavo tėvai arba draugai.  O keliaudama Ingrida ir pati nepraleisdavo progos papildyti savo komiksų kolekciją.

„Komiksai visada prikausto mano dėmesį. Man smagu juos skaityti. Akys  raibsta  nuo spalvų bei skirtingų personažų įvaizdžių. Trumpos, bet taiklios ir išraiškingos istorijos man visada pakelia nuotaiką, pralinksmina ir net pažadina vaizduotę“, – sakė Ingrida Kazlauskaitė.

JurArt's nuotr., Agnės Urmanavičiūtės dizainas
JurArt's nuotr., Agnės Urmanavičiūtės dizainas

Mylimiausi Ingridos  komiksų personažai – moteris-katė, gražuolis supermenas, moteris-audra. Progai pasitaikius, atlikėja bei šokėja moterį-audrą įkūnijo dalyvaudama LRT projekte „Delfinai ir žvaigždės“ per vieną iš pasirodymų.

„Ingrida & Girls Only“  kviečia visus  drąsiai nerti į intymias komiksų pagundas ir  palydėti senuosius metus su gera nuotaika, daug juoko ir linksmybių!

„Sakoma, kad kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie visi metai ir bus! Todėl sutinkant Naujuosius norime visiems palinkėti būti drąsesniems ir kūrybingesniems.

Pavyzdžiui, mane ir  merginas, kaip reikiant pasilinksminti ir tapti karštomis vakarėlio herojėmis, įkvėpė komiksų istorijos.  Niekada nemaniau, kad gali būti taip smagu matuotis seksualius drabužėlius!

JurArt's nuotr., Agnės Urmanavičiūtės dizainas
JurArt's nuotr., Agnės Urmanavičiūtės dizainas

Reikėjo matyti, kokios aistros virė ir kiek juoko buvo, kai mes su merginomis ieškojome tinkamų drabužėlių šiai fotosesijai! Atradome  daug skirtingų ir tikrai spalvingų personažų! O kokios mes visos esame skirtingos! Kiekviena turime savo slaptų svajonių vizijų…

Todėl ir tapome skirtingomis herojėmis –  Moteris medicinos sesutė, moteris -stiuardesė, moteris-katė, moteris-policininkė“, – gundančiai šypsosi I.Kazlauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: 32-ąjį gimtadienį švenčianti Ingrida Kazlauskaitė svajoja apie šeimą: „Žinau, Lietuva laukia. Ir sulauks“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai