Ingrida Kazlauskaitė atskleidė, ko tiksi iš Kalėdų Senio

Ingrida Kazlauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-03 11:00
Šventinėje dizainerės Natalijos Šakelienės drabužių kolekcijos fotosesijoje dalyvavusi dainininkė Ingrida Kazlauskaitė sakė šįmet iš Kalėdų Senio besitikinti ypatingų dovanų – kelionės į šiltus kraštus ir mielo, balto augintinio – Pomeranijos špico.

„Prašyti galiu dviejų dalykų, nes iškilmingasis metų laikotarpis sutampa su kita man svarbia švente – gimtadieniu“, – juokdamasi sako antrąją Kalėdų dieną 32-ąjį gimtadienį minėsianti atlikėja. 

Ji sakė pusantrų metų nepoilsiavusi, o visą laiką skyrusi darbui. Paskutinė išvyka, kuria mėgavosi I.Kazlauskaitė, buvo mėnesį trukusi viešnagė Amerikoje. Dabar dainininkė tvirtina pasiilgusi saulės ir šilumos, tačiau krypties, kuria norėtų išvykti, Kalėdų Seniui nenurodinėjanti. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Svarbu, kad oro temperatūra būtų tinkama lepintis paplūdimio malonumais!“, – patikino pašnekovė. 

Ji į kelionę mielai pasiimtų ir mažytę baltą kalaitę. I.Kazlauskaitė tvirtino trokštanti šuniuko, kurs galėtų kartu keliauti visur – ir į pajūrį, ir į koncertus. 
Nuo mažens dainininkė augo apsupta gyvūnų. Vienu metu Kazlauskų namuose buvo įsitaisę penki paukščiai, du šunys, dvi jūrų kiaulytės, katinas. Dabar šeima rūpinasi tik ketverių metų pudelių veislės kale Bella. Ji – artimųjų dovana Livetai Kazlauskienei. 

„Per Kalėdas visada gaunu dvi dovanas – vieną šventinę, o kitą skirtą gimtadieniui“, – patikino I.Kazlauskaitė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Per 28-ąjį gimtadienį ją nustebino draugai, padovanoję išvyką į Laplandiją. Dar vienas įsimintinas sveikinimas sutapo su 18-uoju gimtadieniu. Tuomet sukaktuvininkę aplankė ir japoniškais raštais margintą prabangų patalytės komplektą padovanojo Džordana Butkutė. I. Kazlauskaitė neslepia – mylimos pop dievaitės sveikinimas jai buvo ypatingas, o dovanų gautuose pataluose ji lepinosi ne vienerius metus. 

Nors I.Kazlauskaitė gimusi žiemą, jai labiau patinka šilti kraštai. Dainininkė nuo šalčio ginasi avikailio batais, įvairiomis kepurėmis ir imbierine arbata. Šilto gėrimo termosą ji visada stengiasi turėti savo automobilyje. 
„Bet man svarbu ir kad rūbai būtų ne tik šilti, bet ir gražūs!“, – patikino I. Kazlauskaitė. 

Naujausius dizainerės N.Šakelienės darbus iš kolekcijos „Žiemos sapnai“ pasimatavusi atlikėja sako, jog šventinį jausmą pirmiausia jai sukėlė ant drabužių pavaizduotas miškas bei sniegas. 

Pati autorė pasakojo, jog kiekvienam modeliui audinys buvo gaminamas atskirai. Tiek suknelės, tiek palaidinės bei kiti rūbai puošti natūraliu lapės kailiu ar oda. 

„Identiško drabužio kolekcijoje rasti būtų neįmanoma, nes kiekvieną kartą audinys bus ruošiamas atskirai naudojant specialią technologiją“, – patikino dizainerė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai