Inga Stumbrienė sūnaus gimtadieniui pati sukūrė pinjatą

Inga Stumbrienė ir jos kurta pinjata / Asmeninio albumo ir Žmonės.lt/Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-02 18:53
Ingos Stumbrienės vaikų – dukros Estelos ir sūnaus Gabrieliaus – gimtadieniai kaskart tampa pasakiškomis šventėmis: moteris stengiasi išpildyti vaikų svajones, todėl jų gimtadienius paverčia išskirtine švente su pasakų herojais, skanėstais ir žaidimais.

Savaitgalį I.Stumbrienės sūnus Gabrielius švęs penktąjį gimtadienį, todėl moteris jau kurį laiką intensyviai ruošiasi jo šventei. Jubiliatas pageidavo, kad šventė būtų suruošta „Lego“ kaladėlių tema.

Gimtadieniui besiruošianti I.Stumbrienė susidūrė su netikėtumu. Sūnaus šventei ji sugalvojo paruošti pinjatą – rankų darbo žaislą su įdedama staigmena viduje: dažniausiai tai būna saldainiai, kuriuos vaikai išbarsto mušdami pinjatą lazdelėmis.

Žmonės.lt kalbinta I.Stumbrienė pasakojo, kad „Lego“ tematika pinjatos Lietuvoje ji nerado: nors užsienyje šventėse šis dalykas populiarus, Lietuvoje kol kas tai – gana reta švenčių pramoga, tad moteriai ją teko sukurti pačiai – plušėjusi visą savaitgalį I.Stumbrienė jau džiaugiasi puikiai pavykusia pinjata, simbolizuojančia „Lego“ žmogeliuką.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Ruošiuosi mano mažylio penkerių metų jubiliejui: pinjatos užsienyje labai paplitusios, o Lietuvoje  – ne itin. Mano šeimos šventėse jos dažnos – jau ne vienerius metus tai tampa šventės dalimi.  Tik problema, kad Lietuvoje jų praktiškai nėra, todėl įsigyti sudėtinga: reikia siųstis arba gaminti pačiai. Kadangi mano vyrai sugalvojo „Lego“ temą, o tokios pinjatos niekur neradau – teko pasigaminti pačiai“, – juokėsi I.Stumbrienė.

„Lego“ pinjatą moteris pagamino per savaitgalį – teko paplušėti, tačiau ji tikino, kad vaikų džiaugsmas viską atperka: „Nors pasiruošimas gimtadieniui ir tokių staigmenų darymas užtrunka ne vieną dieną, bet visas vargas atsiperka, kai vaikas bent kelias minutes būna euforijoje iš džiaugsmo.“

Pasiteiravus, ar išskirtines šventes savo vaikams rengianti I.Stumbrienė apsiimtų sukurti šventę kitiems, moteris patikino, kad tikriausiai neatsisakytų, mat augindama dukrą ir sūnų ji jau sukaupė nemažą patirtį rengdama jiems teminius vakarėlius. „Augindama mergaitę ir berniuką esu susipažinusi su visais herojais: pradedant žaibu Makvynu ir baigiant princese Elza. Tikriausiai man nebūtų sunku sukurti šventę ir kitiems vaikams. Atžalų gimtadieniai – kaskart iššūkis, nes reikia sugalvoti temą ir siurprizų, tačiau tai – malonus iššūkis“, – šypteli I.Stumbrienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai