Ingą Stumbrienę įžeidė veidotyrininkės išvados apie jos intelektą: „Kas tai?“

Inga Stumbrienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-19 15:50
Neurolingvistinio programavimo trenerė Viktorija Česonytė nemenkai supykdė Ingą Stumbrienę. Jai nepatiko, kaip vien pažiūrėjusi į nuotrauką trenerė apibūdino I.Stumbrienės charakterį ir asmenybės bruožus. Buvusio prezidento dukra svarsto, ar tik V.Česonytė nenorėjo pigiai pasireklamuoti.

V.Česonytės mintis apie savo charakterį ir asmenybės bruožus I.Stumbrienė perskaitė žiniasklaidoje.

Neurolingvistinio programavimo trenerė vien iš nuotraukų, vos pažiūrėjusi į moterų veidus, įvertino ne tik buvusio prezidento dukros, bet ir Oksanos Pikul-Jasaitienės charakterius. 

Apie I.Stumbrienę V.Česonytė atsiliepė kaip apie ambicingą, bet stokojančią valios ir ryžto, taip pat intelektinių gebėjimų. 

Į tokius žodžius I.Stumbrienė sureaguoti netruko. „Kas tai? Desperatiškas ar net beviltiškas pašnekovo dėmesio siekimas į pagalbą pasitelkiant dvi gerai žinomas pavardes? Ar subjektyvi eilinio žmogaus nuomonė, kuri net iš toli neatspindi kvalifikuoto ir profesionalaus specialisto vertinimo?“ – pasipiktinusi savo „Facebook“ paskyroje rašė ji. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt kalbinta I.Stumbrienė užsiminė, kad jai ne kartą teko atsidurti įvairių būrėjų, tarologų akiratyje, kai šie bandė nuspėti jos ir jos šeimos ateitį. Tačiau dauguma jų prognozių moteriai sukeldavo juoką – tai būdavo abstraktūs spėjimai, kuriems pritarti sunku, tačiau paneigti irgi nelabai pavyksta.

„Šis spėjimas iš nuotraukos yra tiesiog subjektyvus eilinio žmogaus vertinimas, kuris nei iš tolo neatitinka profesionalaus specialisto vertinimo. Ta nuomonė teisine prasme gali būti traktuojama kaip žmogaus garbės ir orumo įžeidimas“, – Žmonės.lt sakė ji.

Nepaisant to, I.Stumbrienė sakė, kad šis straipsnis jos neįžeidė, tiesiog privertė pasijusti nemaloniai. „Galbūt turiu pakankamai storą odą. Bet man įdomu, kaip žmogus gali nustatytitokius dalykus, kaip patikimumą, išlaidumą. Juk reikia žinoti, kiek žmogus uždirba ir kiek išleidžia. Aš į viską pažvelgiau su humoru“, – sakė ji.

Pasak jos, dabar yra dvi galimybės: arba kviesti teisininkus, arba „išvilkti šį žmogų į dienos šviesą, kurioje šis žmogus išnyks, kaip blogas sapnas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai